Cuz i can

22 reacties

Lindsaybijna goedgekeurde fokker

20 juni 2012, 16:08

Onze Paige ( grace of tan hill Cuz i can) is al weer bijna 15 weekjes oud.. ze is nu al 6 weken bij ons, en wil toch even zeggen dat het een super pup is.. We zijn ontzettend trots dat we haar in huis hebben.. Tussen Jazz onze reu en Paige gaat het ook super goed, waar hij in het begin niks van haar moest hebben zijn ze nu echte maatjes geworden..

Het is nu al een een echte knuffel kont ze kan lekker bij je komen zitten alleen maar om lekker te knuffelen! Ze is de rust zelve en leert ontzettend snel!! Wij hadden ons geen beter pupje kunnen voorstellen!

Hier wat foto's van onze Kanjer!!

10 weken oud!




13 weken oud


14 weken oud


Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Cuz i can" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lindsaybijna goedgekeurde fokker schreef het onderwerp

20 juni 2012, 16:18

Haha klopt dit is het zusje van dekleine destiny :-)

Billie B

20 juni 2012, 16:27 3 doggies

Wat heeft Reilly toch een knap (half)zusje :-)! Hij hoopt haar toch binnenkort eens te ontmoeten hoor ;-).. Wie weet komen we nog even op bezoek in Rotterdam, even kennismaken/shoppen. Maar dat is afhankelijk van m'n lichamelijke conditie ;-).

Maar super om te horen dat het zo goed gaat! Ik kan zeker bevestigen dat de kindjes van Phoebe fijne karaktertjes hebben :-P ;-)! Heel veel plezier met haar en Jazz, lekker genieten en idd, veel foto's maken hè, ze worden zo snel groot!!

Lindsaybijna goedgekeurde fokker schreef het onderwerp

20 juni 2012, 16:46

" Wat heeft Reilly toch een knap (half)zusje :-)! Hij hoopt haar toch binnenkort eens te ontmoeten hoor ;-).. Wie weet komen we nog even op bezoek in Rotterdam, even kennismaken/shoppen. Maar dat is afhankelijk van m'n lichamelijke conditie ;-).

Maar super om te horen dat het zo goed gaat! Ik kan zeker bevestigen dat de kindjes van Phoebe fijne karaktertjes hebben :-P ;-)! Heel veel plezier met haar en Jazz, lekker genieten en idd, veel foto's maken hè, ze worden zo snel groot!! "



We moeten zeker maar is snel gaan wandelen dan.. :-) Ben ook erg benieuwd naar jou twee knappe mannen!
Leuk als jullie naar Rotterdam komen!!

Nien & diva

20 juni 2012, 18:30 3 doggies

o, ik wil ook zo'n mooie border collie.
Misschien komt er wel eentje bij.
We hebben nu een kruising border collie en golden retriever.

Nien & diva

20 juni 2012, 18:32 3 doggies

Zou ik mogen vragen waar je paige hebt gehaald?.
Als dat een goed adres is dan zou ik informatie willen vragen over een pup.
Groetjes Nienke

Maritgoedgekeurde fokker

20 juni 2012, 18:35 3 doggies

Leuk om te zien, ze wordt steeds meer 'hond' he? Lief meisje hoor. Grappig, ze is even oud als onze Jip ;-) en totaal anders ;-)

Veel plezier nog met haar!

Lindsaybijna goedgekeurde fokker schreef het onderwerp

21 juni 2012, 08:45

" Zou ik mogen vragen waar je paige hebt gehaald?.
Als dat een goed adres is dan zou ik informatie willen vragen over een pup.
Groetjes Nienke "


Heb je een PB tje gestuurd :-)

.

21 juni 2012, 08:49 3 doggies

Oewww hellup ik ben verliefd ;-) Wat een droppie zeg! Dat schuine koppie wat ze trekt wat onwijs lief ;-)

Lindsaybijna goedgekeurde fokker schreef het onderwerp

21 juni 2012, 08:49

" Leuk om te zien, ze wordt steeds meer 'hond' he? Lief meisje hoor. Grappig, ze is even oud als onze Jip ;-) en totaal anders ;-)

Veel plezier nog met haar! "



Ja ze veranderen echt heel erg snel, te snel soms haha..
Heb op de site even gekeken naar jullie Jip, dat is zeker een heel verschil :-) wat een mooi hondje is Jip!

Lindsaybijna goedgekeurde fokker schreef het onderwerp

gewijzigd 26 juni 2012, 19:24



Alweer 15 weken

IN

26 juni 2012, 20:23

Mooie foto's prachtige hond :-D

Maritgoedgekeurde fokker

26 juni 2012, 21:36

"

Alweer 15 weken "


Hahahaha, dit is Jip met 15 weken O:-)


Echt he, wat een verschil ;-)

Jacintha

27 juni 2012, 12:09

wat worden kleintjes snel groot zeg :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Cuz i can" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^