mijn oudste was een cadeautje, die heeft mijn vriend voor mij gekocht van een stelletje ze heeft daar 1 week gezeten.(baylee was negen weken toen ik haar kreeg). ik kwam er achteraf achter dat ze bij een brood fokker vandaan komt. zijn is waarschijnlijk te vroeg uit het nest weggehaald.want zij mist bepaalde vaardigheden zoals het goed contact voor dat ze spelen gaat met andere honden. waarschijnlijk heeft zij nog iets meegemaakt bij die fokker want alleen mijn vriend en ik mogen haar kop aanraken verder draait ze bij iedereen haar kop weg. en gromt ze naar de meeste andere mannen .zij is ook ontzettend waaks (wat heeeeeeel vreemd is want husky\'s staan er om bekend dat het waardeloze waakhonden zijn)
mijn jongste komt uit hellevoetsluis.Deze pup heb ik zelf uitgezocht bij een vrouw die husky en malamutjes fokt 1 keer in het jaar. zij is tevens een GT en na drie keer werpen laat zijn haar teefjes sterileseren . de ouders van deze pup hebben een stamboom .kan ik zo inzien als ik wil.deze pup is heel rustig heel sociaal.en komt regelmatig even een knuffel halen.
Beide gevonden op markt plaats. en beide van 450 euro . Het kan dus wel maar je moet echt heeeeeeel goed opletten.want wie weet wat er met mijn oudste was gebeurd als ze niet bij mij terecht gekomen was!
Succes met het vinden van je pup!!!







. Die ken ik genoeg, en daar wil ik het toch heel graag voor opnemen. Die zetten elke maand zoveel aan de kant waardoor ze zelf minder eten hebben (letterlijk!) om voor hun hond te zorgen omdat ze zoveel van hun hond houden. Dus ja, dat is wel degelijk een goede opmerking. Gaat misschien niet voor Steven op, maar ik vind niet dat je dit zo moet zeggen hoor. Spijt me, maar ik ken teveel mensen die het financieel wel ontzettend moeilijk hebben, maar ontzettend goed voor hun hond zorgen! "







