ARFE Stambomom

10 reacties

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "ARFE Stambomom" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

S&F.

gewijzigd 18 juni 2012, 23:21 3 doggies

Hmm hebben ze hierover iets opgenomen in de voorwaarden?

Anders morgen even het juridisch loket bellen, heb je je antwoord.

Lijkt me namelijk niet een normale koop gezien je te maken hebt met registratie.

Chris, Yankee & Chinook & Suga schreef het onderwerp

18 juni 2012, 23:31

Ik heb geen voorwaarden gezien...
Bedankt voor de tip zal dat eens proberen..

heb juridisch loket een mail gestuurt..

Anneloes, Fleece addict

gewijzigd 18 juni 2012, 23:41 3 doggies

Heb jij ooit (de mogelijkheid gehad om) de algemene voorwaarden in te zien? Hierin moeten zij hebben opgenomen hoe ze hier mee omgaan.

Verder is de tip van Sam om het juridisch loket te bellen een hele goede.

Volgens mij is het zo dat wanneer jij geen algemene voorwaarden hebt kunnen inkijken alles geldt volgens algemene juridische richtlijnen. (En deze zijn vaak zeer gunstig voor de consument/klant!)

Ik moest eerst via google zoeken wat ARFE precies was. Persoonlijk vind ik het een vrij onprofessioneel overkomen. Ik moest zelf via de kvk website het kvknummer opzoeken, want die vermelden ze niet eens. Ook kan ik zelf niet de algemene voorwaarden inkijken.
Gezien dit een bedrijf is wat doet aan verkoop op afstand zijn ze verplicht in ieder geval om hun kvk nummer en algemene voorwaarden op de website de publiceren.

Echt werk van maken, want ik vermoed dat jij gewoon in je recht staat als je nieuwe stambomen eist.

Chris, Yankee & Chinook & Suga schreef het onderwerp

19 juni 2012, 13:17

De mensen van het bedrijf hebben vandaag een mail gestuurt na dat ik gister nog 2x had gemailt..

ik kan de papieren opsturen en krijg nieuwe..

Jet & Jan van Ginneke

4 september 2012, 13:19

Toch netjes geregeld van ARFE dat je probleem wordt op gelost.

Dobber †

4 september 2012, 13:23

Tip voor Chris: het 'Mag op slot' is heel irritant voor mensen die je topic zien en vervolgens de helft van het verhaal missen. Bovendien, je topic is op Google te vinden en als mensen dan hier terecht komen omdat ze ook problemen hebben met ARFE dan hebben ze nog niks aan dit topic. Dus als je een topic op slot wilt laten zetten (wat eigenlijk alleen gebeurt als de discussie uit de hand loopt en dat is volgens mij hier niet aan de orde), stuur dan even een PB naar het modteam maar wijzig niet al je reacties. Echt, het is heel irritant als je een topic even door wilt lezen en je de helft van de info mist ;-).

marian

4 september 2012, 13:47

ik snap er ook niets van

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "ARFE Stambomom" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^