Brokken met vlees

9 reacties

Juul & Mara

17 juni 2012, 13:03

Hallo,
wij kregen laatst het advies van een holistische dierenarts om brokken te geven waar geen graan in zit, en zei dat er een merk was dat vlees samenperste in brokken ofzo iets..

maar nu vroeg ik me dus af of iemand dit kent, er ervaring mee heeft, weet waar je het kan kopen, hoe duur het is etc.

of dat er iemand is die brokken kent waar geen graan in zit.

(mijn ouders willen geen vers vlees voeren, dus vandaar)

Gr. J&M

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Brokken met vlees" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Kaatjekoek

gewijzigd 17 juni 2012, 13:06

Taste of the Wild: http://www.zooplus.nl/

Goede ervaring mee gehad, maar ben nu helemaal over op KVV.

Shanti

17 juni 2012, 13:06

Taste of the Wild, Orijen en Acana en Wolfsblut met sommige varianten

petra en jack

17 juni 2012, 13:08

Acana (de graanvrij produkten)

Juul & Mara schreef het onderwerp

17 juni 2012, 13:19

heel erg bedankt allemaal !

Gr .J&M

Anoniem (gast)

18 juni 2012, 00:25

Orijen zit het meeste vlees in, 80 %. En geen graan. Heb er goede ervaring mee!

Luna

18 juni 2012, 11:01

taste of the wild ,orijen , acna en ik meende ook iets van wolfblut.dus genoeg keuze.
ik geef sinds 1 maand taste of the wild ,en ben heel erg tevreden 2 met 2 honden van 25 kilo doe ik een dikke maand met een zak van 13 kilo ,geef minder als dat erop de zak staat ,weinig poep en mooi stevig.
na 7maanden acana hebben gegeven ben ik overgestapt omdat ze alle 2 water zopen wel 4 liter per dag,nu drinken ze water , er zijn meer honden hier die water zuipen op acana.en de mijne werd te dik op orijen.
maar de ene hond is de andere niet,toch zijn de meesten te spreken over taste of the wild en wolfsblut.

Yvonne en cyra

18 juni 2012, 11:12

Arcana is een fijne brok......

Cyra hadt er goede ontlasting op 2 keer opeen dag..harde keutels goed in haar vacht..

Geef het nu nog bij trainingen

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Brokken met vlees" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^