Extreem bijtgedrag Labrador Pup

35 reacties · pagina 2 van 2

nadia

5 augustus 2009, 13:47

Heb juist hetzelfde probleem mijn franse bulldog is nu 10 maanden en het wordt alleen maar erger mij bespringen en bijten waar hij kan ,heb al informatie gevraagd aan veschillende hondentrainers ;negeren of in zijn bench steken niks helpt ,ja voor 2 minuten dan begint hij terug

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Extreem bijtgedrag Labrador Pup" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Carolien

5 augustus 2009, 14:48

Ik herken het!

Zara is ook altijd zo'n bijter geweesd
Maar nu ze de betekenis van FOEI kent gaat het beter
Dus zeker altijd foei of nee roepen
Ze bijt nog wel maar zachter
Dan zeg ik: flink zachtjes

Au ed hielpen bij ons ook niet
Hopeloos ben ik geweest :p

yvonne schoonhoven (gast)

13 september 2010, 19:04

mijn labrador van 16 weken begint minder te luisteren en dingen als zit vertikt hij gewoon

yvonne schoonhoven (gast)

13 september 2010, 19:06

sorry even over dat bijten, mijn advies dat je ook niet moet accepteren dat hij tijdens het spelen bijt ook al is het zachter. de pup merkt tenslotte niet het verschil

henk (gast)

18 januari 2011, 15:52

bij ons is het eigenlijk het zelfde . maar mensen uit onze buurt die ook veel verstand van honden hebben zeggen dat het allemaal vanzelf over gaat . nou we hopen het beste maar zal wel goed komen denk ik .

Heel herkenbaar, Twinkle is onze 2e Lab en ook echt een bijtertje, wat een verschil met onze 1e, beet zelden op iets. Ik probeer het zoveel mogelijk te negeren maar is wel moeilijk.De laatste 2 dagen na zijn slaap/rust periode laat ik hem uit, doet keurig meelopen,plasje,poepje en dan zijn we bijna thuis en dan begint het:bijten in de riem, tegen me opspringen en happen in mijn kuiten. Ik blijf staan, hij stopt 2passen lopen en dan weer dus ik weer stoppen.Hij is nu 14 weken dus we lopen niet te ver.....Volgende week naar puppycursus. Leuk heb er weer zin in

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Extreem bijtgedrag Labrador Pup" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^