

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Test hier de forum editor" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
het lukt me nie
Bij mij doet heel hondenpage raar, om de zoveel pagina's krijg ik een foutmelding.. Heb daar met andere sites geen last van.. Maakt niet uit welke browser ik gebruikt, al verschillende geprobeerd. Niet echt leuk forummen zo.. Enig idee hoe ik dit op kan lossen?
yes yes gelukt welveel makkelijker hoor dan hier voor
je hebt 2 keer "http://" staan
voor je je url plakt moet je dat eerst even weghalen
hey Arjen, is het mischien geen idee om de "http://" er niet standaard te zetten?
ik heb al gemerkt dat een aantal mensen daarover struikelen en ik denk dat de meeste (oa ik) het eerst weghalen en dan de url plakken.
Ook sinds de nieuwe editor;
Als ik gequote wordt, dan komt er soms Els(je) onder te staan ipv Saskia, Wodan.
Zin valt weg voor de quote,(altijd)
kader valt soms weg.(geen constante)
meestrecent= meest recent ,op de keuzebalk die naar beneden klapt op het startscherm.
en nu .... heb het eea aangepast !
Klopt het dat dit het niet doet bij de clubs?
hmmm, ik denk dat ik dat met het cijfer niet helemaal snap...
Ok, de editor kun je nu weer wijzigen. Standaard staat de oude editor aan, je kunt deze aanpassen naar de nieuwe !
Volgens mij kan ik niet meer reageren via iPhone gister nog wel!! Ff kijken of dit berichtje aan komt!!!
Nu wel weer vreemd ok ik heb niets gezegd
Hier kan ik nog iets voor typen...
Hetgeen dat jij gequote hebt Arjen, dat gaat op in mijn quote.
Met de oude editor, kan ik nog wel voor de quote typen.
ie 9
windows 7
oude editor
net open ik een topic en ik krijg dit:

http://www.hondenpage.com/foto/foto/224687.jpg
is dit een fout? daarvoor stond het topic nog vol berichten.
Op de foto ben je gast en zal je in moeten loggen
als je boven in het hoekje kijkt sta ik ingelogt.
't is alleen raar dat het hele topic weg is behalve dat. als het topic verwijderd is dan is normaal toch alles weg, niet?
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Test hier de forum editor" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.