pup, kvv en.....

8 reacties

zeeuwse

gewijzigd 30 mei 2012, 18:01

Ik wil onze pup carnibest gaan geven zodra hij over een aantal weken bij ons komt....wat mag je een pup nog meer geven? hierbij denk ik aan bijv...kippenekjes enz...

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "pup, kvv en....." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Daniel

30 mei 2012, 18:24 2 doggies

Ik zou zelf nog even uitkijken met de tandjes. Met het melk gebit willen ze nog wel eens stuk gaan door het schrapen op harde kluiven. Maar een nekkie moet geen probleem zijn lijkt me.

Veronique, Hugo, Jay-Dee & Mandygoedgekeurde fokker

30 mei 2012, 18:26 2 doggies

Kippennekken kunnen prima, daar zit geen bot in, alleen maar kraakbeen.
Wel is het verstandig dat je de nek zelf vasthoud, zodat de pup niet te grote stukken in 1 keer binnen krijgt.

Ook kan je de normale voeding van Carnibest geven, de puppy variant is echt bedoeld voor pups vanaf 3 weken, met 7 weken krijgen ze hier al de normale (die de volwassenen ook krijgen)

zeeuwse schreef het onderwerp

30 mei 2012, 19:28

dank jullie wel! dan gaan we hem is een nekkie geven...

Eefje • Yuna

gewijzigd 30 mei 2012, 19:33

Je hoeft in princiepe de hond niks extra's te geven qua spiervlees/bot/orgaan, want KVV maaltijden zijn juist in balans, wat je uit balans haalt als je zelf dingen gaat toevoegen. Of je voegt het in verhoudingen toe.

Ik geef naast KVV naturel zuivel met knoflook, rauwe eieren, knoflookschapenvetbonbons, je kan ook een penslap geven als dagmaaltijd of vette vis, en ik geef zelf gedroogde snacks.

zeeuwse schreef het onderwerp

30 mei 2012, 19:32

hoi eefje....bedoelde eigenlijk meer als snoepie...tussendoortje...rauwe eieren met schil en al? de pups mogen ook al de gedroogde snacks zoals lamslongen (wilde ik als oefensnoepie geven....in stukjes dan...)

Eefje • Yuna

30 mei 2012, 19:35

Ik geef elke week een rauw ei (1 ei per week per 5 kilo gewicht), dit is ook goed voor een gezonde vacht. Hier kan de schil bij gegeven worden als de hond dit lust. Gekookte eieren kunnen ook, maar dan zonder schil. Dit omdat gekookte schil scherp kan zijn. Gebakken ei is eigenlijk te vet om te geven.

Als tussendoortje geef ik dan de schapenvetbonbons of zelf gedroogde snacks. Ik geef voor op de hondenschool kleine stukjes gedroogde kipfilet, dat kan ook goed voor pups, veel beter dan die gefabriceerde snoepjes vol met onnodige toevoegingen als suiker, zout, conserveringsmiddelen, graan, etcetera

zeeuwse schreef het onderwerp

30 mei 2012, 19:44

" Ik geef elke week een rauw ei (1 ei per week per 5 kilo gewicht), dit is ook goed voor een gezonde vacht. Hier kan de schil bij gegeven worden als de hond dit lust. Gekookte eieren kunnen ook, maar dan zonder schil. Dit omdat gekookte schil scherp kan zijn. Gebakken ei is eigenlijk te vet om te geven.

Als tussendoortje geef ik dan de schapenvetbonbons of zelf gedroogde snacks. Ik geef voor op de hondenschool kleine stukjes gedroogde kipfilet, dat kan ook goed voor pups, veel beter dan die gefabriceerde snoepjes vol met onnodige toevoegingen als suiker, zout, conserveringsmiddelen, graan, etcetera "


thanks Eefje......wist nie dat ze schapenvetbonbons hadden, wel makkelijker dan zo'n bakje

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

gewijzigd 9 juni 2012, 12:45

Ei zou ik wel opbouwen. Eerst koken, dan zacht koken en dan rauw.
Een nekje kun je af en toe als tussendoortje geven. Op zich kunnen ze ook wel gauw scherpere botten aan zoals karkas. De tandjes zijn behoorlijk hard.

En verder kun je wat gepureerde groente en stukjes fruit erbij geven.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "pup, kvv en....." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^