super trots op mijn ventje!!!

3 reacties
Berner Sennenhond Alles over de Berner SennenhondKarakter, verzorging en wat baasjes van het ras vinden

Elien & Jerome & Lasco

29 mei 2012, 17:28

Wij zijn over enkele maanden verhuisd naar ons huidige woonst. Er moesten nog heel wat veranderingen gebeuren waaronder ook de tuin. Die heeft dus al die tijd helemaal overhoop gelegen, dus Jerome kon plassen en poepen waar die wilde. Nu begint heel onze tuin terug wat vorm te krijgen en hij heeft ook weer een eigen toilet gekregen (bij onze vorige woning had hij dit ook, maar hij verwaarloosde het de laatste tijd een beetje. Lees ook: Hij plaste en poepte waar hij dit zelf wilde).
Nu wilden wij dus beginnen gras zaaien, maar willen niet dat Jerome hierop plast omwille van het gras die daar dood gaat. Ik heb dit een dag met de riem gedaan en dan vertrok ik voor een weekendje met mijn paard, dus moest mijn vriend dit alleen verder doen.
Nu kom ik gisteren terug thuis en laat ik Jerome voor de eerste keer terug buiten. Wat zie ik : Ja hoor! Onmiddelijk zijn toilet binnen! zo trots dat ik was bestefte ik ook dat dit gewoon toeval kon zijn.
Ik liet de buitendeur openstaan (want het was nog snikheet!) en plots zag ik Jerome naar buiten lopen, terug in een pijl naar zijn toilet en daar begon hij te poepen!
Vandaag dus al telkens opnieuw, dus dit is geen toeval meer.

Supertrots op mijn kanjer!!:-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "super trots op mijn ventje!!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Uma & Joker

29 mei 2012, 17:33 3 doggies

Snap dat je trots bent :-)
Handig, zo'n hondentoilette in de tuin!

Elien & Jerome & Lasco schreef het onderwerp

29 mei 2012, 17:58

ja, uma: dit is echt superhandig!
Hij gaat nog mee op wandeling met mij, maar toch is het gemakkelijkk dat hij ook in de tuin kan poepen en plassen ':-)

corrie koopman

30 mei 2012, 10:42 3 doggies

Dat is nog eens goed van de hond. ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "super trots op mijn ventje!!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^