rare hond heb ik

6 reacties

Lisa en Laycka

22 mei 2012, 15:26

Hallooo,
Gisteren was ik aan het wandelen met laycka en ik dacht bij mezelf laat ik eens iemand bezoeken die ik heel goed ken van in de hondeschool.
Dus ik bel aan en ze doet open. ze moest eerst even haar hond om de leiband doen (omdat ze nogal blaft naar vreemde honden die dicht in haar buurt komen).
Ik kom binnen en we babbelen een beetje. Plots zegt die mevrouw als laycka een koekje wilt. ik zeg ja doe maar. dus zij wilt het koekje geven en ik zeg 1 keer tegen laycka "voorzichtig he". Anders slokt ze het binnen en bijt ze je vinger eraf :-)
Maar waarvan ik schrok is dat ze het niet eens aannam. Vond het echt raar want laycka eet echt alles en eet echt heel graag.
Dus ik nam het koekje zelf en ging weg naar buiten, zei nog gedag tegen de mevrouw nadat we ons lang afvroegen waarom ze het niet aanneemde. dus ik ging naar buiten, en stond na 5 meter, ik liet ze zitten , en gaf het koekje.
En raad eens? ZE AT HET OP :-) haha, snap nog altijd niet hoe het komt.
Misschien omdat ik ze voedselweigering leer en dat ze daardoor niks aanneemt als ik in de buurt ben?
Vind het raar maar wel heel geweldig dat ze het niet aannam. :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "rare hond heb ik " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

T&dogs

22 mei 2012, 15:28 3 doggies

wat jij zegt kan ( voedselweigering ) . of je hond wil graag werken voor zijn voedsel ;-)

Lisa en Laycka schreef het onderwerp

22 mei 2012, 15:29

werken voor haar voedsel? waarom doet ze dat dan nu nog maar pas? ze is bijna 5 jaar :-)

malamute (gast)

22 mei 2012, 15:30

das apart! ik zou ook voedselweigering denken.

T&dogs

22 mei 2012, 15:31 3 doggies

haha ooh wis niet hoe oud ze was ;-)

bink

22 mei 2012, 15:34 3 doggies

zo zie je maar da jou training helpt he
ne dikke proficiat trouwens voor laycka;-);-)en voor jou ook;-);-)

Lisa en Laycka schreef het onderwerp

22 mei 2012, 15:35

@Bink : Dank u , ben wel trots wat ik al bereikt heb :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "rare hond heb ik " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^