Sita is nu 9 weekjes oud en 9 dagen bij ons thuis en wat ze leuk!!
Ze is echt een super gezellig hondje en past zich zo goed aan.
De afgelopen 3 nachten heeft ze toch helemaal door "geslapen" beneden los in de woonkamer, met de radio nog zachtjes aan van 23:30 tot ca 06:30uur. Daarna mag ze lekker met mij mee naar boven en als het aan haar ligt dan slaapt ze daar nog rustig 3 uur verder
Ik weet niet wat ze 's nachts uitspookt maar er wordt niks gesloopt en ik kan geen plasjes en poepjes vinden! Is het " normaal" dat zo een jonge pup al zo snel de nachten doorslaapt zonder uit te moeten? Of juich ik te vroeg en kan dit nog gaan veranderen?
Sita moet eigenlijk 4 x per dag eten maar ze doet dat maar 3 x per dag. Ik heb van alles uit de kast getrokken, maar het lukt me niet.
Grappig eigenlijk, ik heb 3 kinderen in m'n eentje opgevoed en nu twijfel ik als een gek bij m'n pup hifi
Denk dat ik gewoon m'n moeder instinct maar moet volgen net als ik bij de kids deed
Alleen het borstelen vindt ze helemaal niets! Ik moet haar dagelijks borstelen en ze vindt het vreselijk!
Steeds maar beetje bij beetje en dan belonen denk ik?
Is het ook normaal dat jonge pups het "eng" vinden om in het donker uit gelaten te worden?
Sita wil het liefst in me kruipen als ik haar op het gras zet maar ik negeer dit maar en zodra ze wat gedaan heeft loopt ze gelijk richting huis haha
En wat wil ze graag met andere honden spelen! Vrijdag krijgt ze haar volgende entingen en dan mag het eindelijk!



3 doggies
