bange hond voor vreemde

6 reacties

dunja de hussen

31 juli 2009, 08:53

mensen

mijn hond is na een vervelend voorval toen hij 4 maanden was bang voor vreemde (mannen) als hij ze 4 a 5 keer heeft gezien is het over maar als er dus visite komt die hij nog niet kent gaat hij gigantisch blaffen.
ben begin dit jaar verhuist en voor die tijd dus van 4 maanden tot hij 13 maanden was is het steeds beter gegaan.( was eigenlijk over) maar sins ik dus ergens anders woon is het terug bij af. misschien zelfs wel erger.
heel vervelend ook omdat me vriend zijn studio thuis heeft en dus vaak klanten krijg en bij het maken van zijn programma rust nodig heeft
zo jammer want hij is zo'n knuffelkont.

iemand nog een idee wat ik kan proberen?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "bange hond voor vreemde " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Yvonne

31 juli 2009, 09:02 3 doggies

Hoi Dunja,

Vervelend zeg! Ik weet helaas geen oplossing voor je, maar ongetwijfeld zullen er mensen bij zijn die je een goed advies kunnen geven.

Succes!

dunja de hussen schreef het onderwerp

31 juli 2009, 09:34

ja thanx en hoop het wel

zal niet minder van hem gaan houden mocht het niet zo zijn, want na een paar keer kent ie je en klimt ie op je schoot hahahaha.
grote mond klein hartje . ;-)

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

31 juli 2009, 10:50 3 doggies

ik lees grote mond , klein hartje.

wat je kunt doen, als je vriend alleen is, en de hond niet bij de klanten wilt, apart zetten, uit zicht houden, ben jij er bij, dan kan je de hond aan de lijn houden bij het bezoek, en hem laten zitten, en stil leren, is tie stil en gaat netjes zitten , prijzen, desnoods met een beloning, en na een paar minuten begeleid je hem de kamer {studio} uit naar zijn eigen plekje uit zicht,

begrijp dat als je vriend alleen is, dat tie zich niet met de hond kan bemoeien ? want anders zou hij het zelfde kunnen doen, bezoek ? binnen, de hond aanlijnen en laten zitten en stil leren, en inderdaad als hij zit en stil is, belonen, en dan weer naar zijn eigen verblijf brengen, heeft tie het bezoek gezien en wordt het gewoon, het bezoek moet de hond negeren, dus niet aankijken en aanhalen.

heeft wel tijd nodig, is niet in een weekje over, maar gun hem die tijd, en jullie geduld.

succes, willemijn.

dunja de hussen schreef het onderwerp

31 juli 2009, 11:11

bedankt.

meestal moest iedereen hem van mij gewoon negeren zodat hij merkte dat het niks uithaalde en als ie dan rustig lag kreeg hij een beloning.zo is het ook goed gekomen toen hij 4 maanden was, maar met dat aanlijnen denk ik idd dat het beter zal gaan.

wist niet dat verandering van omgeving het weer zo kon trigger-en

en me vriend kan helaas niks met de honden ivm klanten en zijn handicap. das wel jammer,dus zal dan net als nu lekker gaan wandelen . klinkt zo raar honden geblaf op de radio tijdens een programma hahhaha

iig bedankt voor die tip.

Esther

31 juli 2009, 11:18 3 doggies

Goed omschreven Willemijn O-) O-) O-)

Je hond heeft div. keren succes gehad met het negeren want een blaffende hond kun je niet negeren en mensen die bang/angstig zijn kijken dan vaak toch wel naar je hond en daardoor heeft je hond succes gehad.

Omdat je nu je hond gaat aanlijnen weten de mensen dat je hond niet bij hun kan komen en daardoor kunnen de mensen hem nu echt negeren.

Bedenk ook nu dat er bij jullie pups in huis zijn ook zijn gedrag weer anders is.

Veel succes en de groetjes van esther

dunja de hussen schreef het onderwerp

31 juli 2009, 11:27

ja denk ook dat het daarom meer opvalt .

een hoop echte vreemde geinterreseerde in zijn kinders.

is het dan ook beter als hij een beloning krijgt van degene wie hij zo graag wil verjagen?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "bange hond voor vreemde " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^