Zieke pup

61 reacties · pagina 2 van 3

Marinda

9 mei 2012, 22:34

Update; kleine pup zijn toestand is onveranderd.
Fokker heeft vanavond alle pupkopers ingelicht nav nog een pup met hetzelfde ziektebeeld. Jammer dat daar 12uur overheen moet gaan, maar beter laat dan nooit.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Zieke pup" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Jacqueline, Jackie en Joy

9 mei 2012, 22:46 2 doggies

Idd beter laat dan nooit.
Misschien dat ze dacht ik geloof het niet omdat ze nog geen andere pupkoper had gehoord erover?
Maargoed dat is ook naief want beter het zekere voor het onzekere want niet iedere baas zal de fokker bellen.

~*Sandy*Yoda & Yip*~

10 mei 2012, 11:10 3 doggies

Is er nieuws over hoe het met het zieke pupje gaat van je vriendin?

maartjegoedgekeurde fokker

10 mei 2012, 11:18 3 doggies

ben ook benieuwd, hoop dat ze er op tijd bij was en dat de andere pups niet ziek zijn geworden

Marinda schreef het onderwerp

10 mei 2012, 11:26

Sinds gister is er nog een pupseltje ziek, hetzelfde ziektebeeld helaas.
Pup is de nacht doorgekomen, toestand onveranderd.

Superlief, jullie medeleven zeg!

Elke en haar bende!

10 mei 2012, 11:35 3 doggies

wat stom dat de kleine pupsels dit al moeten doormaken, hopelijk genezen ze rap :-)

Marinda schreef het onderwerp

11 mei 2012, 10:28

Met pup gaat het inmiddels gelukkig weer wat beter.. hij eet weer en is wat minder lusteloos! Goed nieuws dus!

Machtel, Romeo en Luca +

11 mei 2012, 10:52 3 doggies

Een fokker die met 8 weken castreert, is nooit een erkende fokker van de rasvereniging.
Dat zouden die nooit toestaan.
Ik hoop van ganser harte dat dit hondenventje het overleeft.
En ook zijn broertjes en zusjes.

Marinda schreef het onderwerp

11 mei 2012, 11:10

" Een fokker die met 8 weken castreert, is nooit een erkende fokker van de rasvereniging.
Dat zouden die nooit toestaan.
Ik hoop van ganser harte dat dit hondenventje het overleeft.
En ook zijn broertjes en zusjes.
"


Naam van de fokker staat nochtans vermeld op de site van de rasvereniging.

B met D&A†

11 mei 2012, 11:12 3 doggies

Heftig hoor.
Hoop dat alle pups het goed doorstaan!

annette & de boefjes

11 mei 2012, 11:51 3 doggies

Ow, wat goed om te horen zeg! Hoop dat de stijgende lijn zich voortzet ;-)

maartjegoedgekeurde fokker

gewijzigd 11 mei 2012, 17:29

monica

11 mei 2012, 13:50 3 doggies

Ook ik vraag me af of het inderdaad parvo is , natuurlijk is een zieke pup nooit leuk en dient een fokker zijn verantwoordelijkheid te pakken daar waar nodig is, maar is er zekerheid van porvo of kan het ook een andere virus geweest zijn?
In ieder geval heel veel sterkte met de zieke pup

maartjegoedgekeurde fokker

11 mei 2012, 15:43 3 doggies

pup is positief op parvo getest toch? ook al is de pup pas ingeent tegen parvo ze kunnen het gewoon krijgen, niet alleen bij broodfokkers uit het oostblok komt parvo voor, de fokker van 2 van mijn honden kreeg vorig jaar ook te maken met parvo, de eerste en hopelijk laatste keer , ze fokt al 20 jaar en had dit nog nooit gehad, even voor de uitbraak was er een gezin komen kijken die al bij meerdere fokkers ( lees ook broodfokkers) wezen kijken en waarschijnlijk het virus overgebracht, deze pups hebben het allemaal overleefd maar ze mocht de eerste maanden geen pups meer krijgen en dat is denk ik nu het probleem , waarom deze fokker dit niet wil erkennen...

Helene en Tybor

11 mei 2012, 19:25 3 doggies

Triest, na alles gelezen te hebben. Maar het belangrijkste is dat de pupjes het overleven.
En ik weet dat ze de pups met 8 weken laten castreren.Vrienden van mij hebben 5 jaar geleden een Labradoodle pup uit Nieuw-Zeeland laten overvliegen en die was ook al gecastreerd.Denk dat het is om de fok zoveel mogelijk in eigen hand te houden.Maar dacht dat het hier niet werd gedaan ,maar toch ook.

Marinda schreef het onderwerp

12 mei 2012, 18:02

Pup is gelukkig net terug thuis!! Ik begreep dat hij het goed maakt, terug wat ondeugend, goed teken dus!

Lizzy

gewijzigd 12 mei 2012, 22:17 3 doggies

O, wat fijn!!!

Cathy

gewijzigd 13 mei 2012, 18:57 3 doggies

" Blijft toch vreemd dat zij wel bij een rasvereniging en de hele reutedeut aangesloten zijn? "


Helaas is dit geen garantie op een gezonde pup.

monica

13 mei 2012, 21:09 3 doggies

Via andere gehoord dat het hondje geen parvo zou hebben maar een ander virus wat niet bij de fokker maar via dierenarts zou zijn gekregen. Het is en blijft een vervelend gebeuren voor pup en eigenaar

Marinda schreef het onderwerp

21 mei 2012, 07:41

Pup is bij opname bij de DA positief getest op parvo. Maar omdat er meerdere zieke pups waren die wisselend wel en niet positief werden getest op parvo, is er om uitsluitsel bij het laboratorium gevraagd, vandaag volgt de uitslag. Pup maakt het erg goed!

Marinda schreef het onderwerp

22 mei 2012, 21:09

Pup is helaas wederom positief op parvo getest, gelukkig maakt ie het wel goed nu!

annette & de boefjes

22 mei 2012, 21:33 3 doggies

Ach jeetje, wat sneu zeg!! Gelukkig dat het wel goed met m gaat maar toch waardeloos dat ie er niet vanaf is. Hoop dat ze wat goeds vinden om hem te helpen. Weet je al of het met de anderen ook goed gaat??
Sterkte in ieder geval nog!!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Zieke pup" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^