Valse pup??

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel leonleon

honden foto van leon

Hallo allemaal,


Ik heb moschien een beetje raare vraag maar het zit me absoluut niet lekker.

Mijn pup van 8 weken oud Diesel, kwam vandaag een jong speels frans bulldgje tegen de bulldog wou graag met hem spelen maar Diesel begon gelijk te grommen en uit te halen naar de Bull!! :'(

Ik snap er werkelijk niks van hij heeft nog nooit een vervelendeervaring gehad met andere honden.

Me andere pup Lime vond het allemaal wel een beetje druk maar deed verders een beetje voorzichtig mee.

Maar Diesel had zijn staart tussen zijn benen en ging zitten zodra de Bull in de buurt was vloog hij hem zowat aan!!


Weet iemand hoe dit kan en wat ik eraan kan doen?

Ik wil namelijk graag een hond die lekker met andere honden wil speen en rennen.

alvast bedankt!

gr. leon

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Valse pup??" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel leonleon

honden foto van leon

excuus voor het vreselijk Nederlands maar mijn toetsenboard spoort niet helemaal :-)

honden page profiel Betty LangenbergBetty Langenberg

honden foto van Betty Langenberg

hoi Leon, ja wat raar!
Ik heb eigenlijk geen enkel advies voor je behalve: een leuke puppycursus. Daar leren ze met elkaar spelen. En ik ben heel benieuwd wat de anderen ervan zeggen.
Ik heb hier nl totaal geen ervaring mee, omdat Arak vanaf jongs af aan altijd met iedereen heeft gespeeld,(zelfs met de meest chagrijnige hond) tot op heden.

Photobucket
Arak en zijn grote liefde Snoet

Veel succes met alles hoor

honden foto van Chocomelk van Jessy & Storm en ***Blondie & Tara***

Ik denk dat je pup bang was en uit onzekerheid uithaalde naar de bull. De bull was misschien wat te druk voor de pup ofzo.

Ik denk niet dat je pup gelijk vals is hoor :-)

honden page profiel leonleon

honden foto van leon

Ja de kop is mischien een beetje overdreven.

De pups spelen wel met de honden van mijn moeder aleen niet andersom ;-)

maar ik schrok er gewoon van....

ik dacht je bent 8 eken vent doe ss leuk

maar zal mischien wel een beetje overrompeld zijn door de bull

honden page profiel Kelly-ElroyKelly-Elroy

honden foto van Kelly-Elroy

Hoi Leon,

Ik zou me nog niet te veel zorgen maken, tenslotte is het zoals je zegt de pup heeft nog niks meegemaakt en is tenslotte nog maar 8 weken.
Ik zou je wel aanraden om een hondenschool te zoeken bij je in de buurt zodat je daar aan zijn socialisatie kan werken.
Maar verder is bijt en grom gedrag bij een pup van 8 weken nog totaal onschuldig.

Groetjes
Kelly

honden page profiel Karin en BaloeKarin en Baloe

honden foto van Karin en Baloe

Ja, ik vind de puppyschool zowiezo een goed idee.
Ik denk niet dat zo'n pupje al vals kan zijn, denk je ? Ik denk dat hij misschien bang was?

honden page profiel DobryDobrygoedgekeurde fokker

honden foto van Dobry

Hoi Leon,

Je hebt de pup toch nog maar pas? Misschien ga je een beetje te snel?

Hij moet nog aan de nieuwe situatie wennen, jou (en evt. je familie als je die hebt) leren kennen, het huis leren kennen.

Wandelen kan voor de pup ook nog een heel onveilige situatie zijn, en dan komt er ook nog eens zo'n wilde vreemdeling op hem af. Kan me voorstellen dat hem dat teveel was en hij bang en gestresst was.

Natuurlijk moet hij wel gesocialiseerd worden maar doe het langzaam aan. Ga eerst maar 5 minuutjes naar buiten en bouw dit langzaam op. Spelen met andere honden is misschien pas over een paar weken aan de orde.

(Hij heeft ook nog niet alle inentingen gehad, daar moet je ook rekening mee houden)

honden page profiel leonleon

honden foto van leon

Hey,


Ja valse pup was een beetje een ongelukige woordkeuze.

Ik bedoelde het niet zo.
Ik begrijp dat het bangigheid was.

Ik laat de pups ook niet met andere "vreemde honden" spelen.

Maar dit hondje ontsnapte uit zijn riem.

Dus had weinig keus

honden page profiel Kelly-ElroyKelly-Elroy

honden foto van Kelly-Elroy

Hoi Leon,

Zou je hondje juist wel met andere vreemde honden laten kennis maken.
Maar enkel met honden waar je zeker van bent dat ze niets doen, laat je pup dan rustig aan de lijn kennis maken met de andere hond en als dit goed gaat laat je je pup gewoon los en de rest gaat allemaal vanzelf :-D

Groetjes
Kelly

honden page profiel Marijke WoltersMarijke Wolters

Hallo Leon,

Ik denk dat je pup bang is voor deze vreemde hond. Hij kent natuurlijk alleen mams en broertjes en zusjes.

Met het 'uitvallen' geeft ie aan dat de andere hond niet te dicht bij hem in de buurt mag komen.

Om je hond over deze angst heen te krijgen, moet je deze veel met oudere bedeesde honden om proberen te laten gaan.
Ga vooral naar pupcursus, maar blijf op je hond letten.

Wat ook kan helpen is VOORDAT je hondje bang word ergens van of voor ( een heeeeel drukke hond bijv.) deze op te tillen om zo nare ervaringen te voorkomen. Als hij zich achter je verstopt is het te laat hoor, niet optillen als hij al bang is, dan bevestig je dat.

Marijke

honden page profiel /    //// ///

Hallo Leon,

Als je je pup bij andere honden vandaan houdt heb je juist veel kans dat hij later naar andere honden gaat blaffen.
Het is juist heel goed om hem kennis te laten maken met zoveel mogelijk anderen honden,
Maar zoals ook boven al is beschreven dit moet je wel begeleiden en met veel positieve ervaringen komt het dan best goed.

succes groetjes Thea

honden page profiel Betty LangenbergBetty Langenberg

honden foto van Betty Langenberg

Hallo allemaal,
Hier ben ik weer even. Het komt vast allemaal goed hoor Leon!~
Ik zou zeggen , kom eens langs in Maassluis met ze, gaan we fijn naar de polder en je zult zien, ze zijn in no time van de angst af. Arak is echt een Heer van stand , superbeleefd, en superlief naar andere honden; het enige wat hij wil is: SPELEN. Meer niet.
Maar alle gekheid op een stokje, ik moest door jou bericht 1 1/2 jaar terugdenken in de tijd, toen arak een klein pupje was en de hele wereld nog moest onderzoeken. Wat was die bang zeg! Voor werkelijk alles.
Zoals: Thika de oude herderteef van 9 jaar. Die zag hij toen hij net 2 dagen bij mij was en even op het grasveld was. Bang!!! Dus we zijn op veilige afstand blijven kijken, terwijl ik arak bemoedigend toesprak. Na een maandje hebben we ze kennis met elkaar laten maken, en nu zijn het goede maten, alhoewel Thika natuurlijk de baas is.Als we samen lopen en Arak doet iets wat niet mag zoals paardepoep eten: zegt John de baas steevaST Thikaaaa Hij doet het weer, waarop thika naar arak toehobbelt en hem op zijn honds vertelt dat zoiets echt niet kan.
Maar ik heb arak wel altijd gesteund hoor als hij ergens bang voor was. Ik ben het niet eens met negeren van de angst, want volgens mij zorgt een goede roedelleider voor haar schare en beschermt ze juist tegen gevaar. Wat er toe heeft geleid dat Arak nergens meer bang voor is.
groetjes Betty en poot van Arak

honden page profiel YvonneYvonne

honden foto van Yvonne

Hoi,

Ik denk ook dat je hondje bang was. Chica blafte in het begin naar alle honden, maar nu ze wat meer met andere honden speelt, gaat het een stuk beter.
Ze heeft echter één hond hier in de buurt die ze echt niet leuk vindt, dit is ook een één of andere bulldog.
Gaat allemaal goedkomen. Veel geduld.

Succes!

honden foto van Marie-Rose & Tibootje (RIP) + Freya'tje

Je hondje was zeker bang en niet vals hoor !

Ik zou het zoveel mogelijk met andere honden laten spelen, dus is een puppycursus een prima idee !

Moet nog zoveel leren hé, die grote imponerende wereld is best wel beangstigend denk ik zo.

Nog veel succes !
Liefs,
Marie-Rose

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Valse pup??" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Rode peper
^