dogpop 2012

95 reacties · pagina 4 van 4

DIESEL

12 juni 2012, 01:14 3 doggies

Tijdens de doggydance vond ik hem inderdaad vervelend! En vanalles over gedrag zeggen enzo. Bah! Plus, dat hij elke keer voor mn neus ging staan zodat ik niets zag. Kon alleen hoofden van de baasjes zien haha.

En met de zitwedstrijd ook, ik was blij dat er geen geluidsboxen bij me stonden dus hoorde hem niet. Menn wat kan die man lullen! En de helft is niet eens waar.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "dogpop 2012" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Suzanne

12 juni 2012, 08:57 3 doggies

" Tijdens de doggydance vond ik hem inderdaad vervelend! En vanalles over gedrag zeggen enzo. Bah! Plus, dat hij elke keer voor mn neus ging staan zodat ik niets zag. Kon alleen hoofden van de baasjes zien haha.

En met de zitwedstrijd ook, ik was blij dat er geen geluidsboxen bij me stonden dus hoorde hem niet. Menn wat kan die man lullen! En de helft is niet eens waar. "

Zijn "leukste" opmerking van de dag vond ik nog wel over de "clicker": Kijk dit apparaatje hier he, dat is heel bijzonder. Daarmee maak je een soort foto van het gedrag van je hond! *click* zie je? En dan krijgt de hond het snoepje blablabla.....

Een en al onzin. Net als: ja jullie gebruiken wel allemaal snoepjes, en dan leer je de hond achter het snoepje aanlopen in plaats van op zijn achterpoten te lopen. Nou mijn hond liep prima op zijn achterpoten, en daarvoor hoef ik niet het snoepje boven zijn kop te houden, terwijl ik het wel zo heb aangeleerd. En wat wil hij nou? 5 van de 7 inschrijvingen waren frisbeeërs :P Wij doen helemaal niet aan doggydance en waren er vooral om ervoor te zorgen dat er in ieder geval iets leuks te zien was en de jury wat te doen had haha

Maar vond het wel leuk dat ik gewonnen had :-D Binnekort mn 3 maanden voer maar eens ophalen....

DIESEL

12 juni 2012, 09:16 3 doggies

Haha had je gewonnen? Wat leukk! Gefeliciteerd nog!

Nicky en Maggie

13 juni 2012, 20:57 3 doggies

"

Heb je mij gezien? Volgends mij heb ik jou niet gezien...hahaha
bij  dogdiving stond je naast me toen het geopent werd ! "


Klopt ik kan me je hondje nog wel herinneren...haha

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "dogpop 2012" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^