chihuaha heeft jeuk

2 reacties

annemiek

16 april 2012, 13:05

Hallo,

Ik heb een chihuaha van 1 1/2jaar.

Hij heeft erg veel jeuk aan zijn oren (vooral zn linkeroortje)

wat zou dit kunnen zijn??
en hoe op te lossen?

groetjes.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "chihuaha heeft jeuk" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Bonny en Puk

16 april 2012, 13:14

Dit heeft Puk ook gehad. HEt kan van alles zijn. Ben je er al mee naar een DA geweest?
Het kan bijvoorbeeld een oorinfectie zijn. Bij Puk zijn we maanden bezig geweest om erachter te komen wat het was. Het kreeg ook allemaal kale plekken op zn oren. Na een hoop gedoe met medicijnen en verschillende soorten voer zijn wij overgestapt op KVV en sindsdien zijn al zijn klachten over. Het enige moment dat hij nog jeuk heeft is als hij krapt aan zn kleine billen, dan moeten zn anaalklieren weer uitgeknepen.

Doberkiki

16 april 2012, 13:34

Oortjes nakijken op zwarte smeer of stipjes. Kan mijt zijn. Oor indruppelen met Surolan, geloof dat Milbemax? ook werkt tegen mijt(frontline combo). Da contacteren voor juiste behandeling, want als het dit is moet je doelgericht behandelen!

beterschap!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "chihuaha heeft jeuk" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^