wat een dag ...

3 reacties

Tamara

12 april 2012, 15:13

verdomme he, ja sorry nu vandaag was een leuk dagje kids en honden gezellig in de tuin aan het spelen (klikt goed tussen zuma en Goa ) Goa is veel toleranter geworden, we waren de kipjes aan het eten geven en Goa was binnen geglipt geen probleem, zeer braaf deed niks, loopt er gewoon tussen, maar plots in een ruk Zuma over de poort, ze was vlugger dan ik en heeft een kip dood gebeten, mijn eigen schuld, had het moeten voorzien, maar toch zielig voor de kip.

ja het blijft nu eenmaal een poolhond en haar instict begint ook toe te nemen en moet toch inzien dat ik steeds op mijn hoede moet zijn met mijn meisje ... :'(

ben te goedgelovig he, mijn meisje is braaf zeg ik steeds hmhm dus Tamara niet zo naief meer wezen ...

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "wat een dag ..." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Tamara schreef het onderwerp

12 april 2012, 17:09

Telkens ik alleen ben gebeurd er zoiets als mijn man thuis is ( namelijk haar baasje dan gaat steeds alles prima) straks mag ik het weer horen haha ;-)

Tamara schreef het onderwerp

12 april 2012, 22:03

haha een geluk had al een mail gestuurd zo was hij op de hoogte, het eerste wat hij vroeg was , eten we kip, alle kids toe van het lachen en ik moest aan dat arme kippeke denken ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "wat een dag ..." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^