een soort van hoesten

5 reacties

Aleida R.I.P Viktor

12 april 2012, 08:54

Mijn pup van 14 weken heeft sinds hij gisteren een klein zakje RC junior medium (ik had nog een proefzakje liggen en het zijn hele kleine brokjes lijken wel kattebrokjes) een vervelende soort slik en af en toe hoest. Het slikken doet hij steeds met zijn kopje naar voren, ik heb het hem vannacht veel horen doen en nu nog steeds. Ook heeft hij ook vaak de hik, maar dat doet hij al vanaf het begin, weet iemand wat dat kan zijn?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "een soort van hoesten" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

de brokjes die zo klein zijn zullen niet lekker gezeten hebben, als het echt van het proefzakje komt, geef hem wat flink te drinken dan, zodat het doorgespoeld kan worden.

en de hik ? geschrokt...maar als dat gisterenavond is gebeurd moet dat toch echt vandaag over zijn.

caro en de teckels

12 april 2012, 12:12

niet een brokje in de lucht pup terecht gekomen?
Kan ook wel eens of verslikken ;-)

Aleida R.I.P Viktor schreef het onderwerp

12 april 2012, 13:12

Ja ik kan zijn dat hij zich heeft verslikt gisteravond....hij had het ook in een mum van tijd op.

Momenteel heb ik de indruk dat het nu allemaal wel meevalt, hij hoest niet meer maar af en toe zie ik hem wel nog wat slikken. Misschien is door het schrokken zijn keel een beetje geirriteerd.
Volgens mij kan ik hem beter voortaan grote brokken geven i.p.v. die kleine brokjes :-D

gelukkig, niet te veel naar kijken nu, lekker drinken geven zodat het goed wordt doorgespoeld.

en zorgen dat tie niets meer te jatten krijgt, dan gebeuren deze vervelende dingen niet.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "een soort van hoesten" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^