Hey
Ik wou ff weten aangezien ik tips van mn neef heb gekregen.
Hij zegt net als jullie dat het belangrijk is om mijn boef te leren in benchtraining aangezien ik 2 kinderen heb.
Nou heb ik best een bakbeest wat groot is wat is eigelijk de groote voor een bench die ik moet hebben heb er totaal geen verstand van hihi:P
Ik wil het echt proberen want die hond blijft maar achter me aanlopen en dat gaat nu een beetje vervelend worden.
Gister heeft hij voor het eerst met me gespeeld ik ging in een speelhouding zitten die hond begon te lachen en zn staart te late schommelen ik zie kom maar!! hij begon de zelfde positie aan te nemen hihi echt geweldig beesje hoor jeetje zijn echt eigenwijs ook soms hoor.
Lieve wilma:
Ik weet dat je veel weet van die mechelaars heb even een korte vraag tussen deze topic door:S:(
Mijn hond die vreet elke keer dingen kapot waar mijn luchtje aanzit ik neem aan dat het puppygedrag is hoe kan ik dit afleren volgens mijn neef moet dat met een zachte tik op zijn neus..
Maar goed!
Hoop dat ik snel wat kan vinden voor boef
Bedankt mensen






