"
Wat interesseren mij die site's of forums.....
Bij de Raad staat duidelijk aangegeven: Een teef mag op de datum van de dekking niet jonger zijn dan 16 maanden. Dat staat er echt niet voor niks.... "
Wat heeft raad van beheer met dit nest te maken, als ik nu een nest zou fokken, heb ik echt niets te maken met meneer raad van beheer, al fok ik 100 nesten.
Hij heeft nu een drachtige teef, voor de teef maakt het inprincipe niet veel uit, ze was waarschijnlijk al tweede keer loops, ze is nu onrustig, tja iedere hond word onzeker van een eerste nest al die nieuwe hormonen.
Hier steld men een vraag en meteen word raad van beheer erbij gehaald, krijg echt het kleuterklas idee, ga het aan mijn mama zeggen, mijn mama zegt dit mijn mama zegt dat.
Ze is nu al drachtig en die pups zullen geboren worden, wat wou raad van beheer dan doen, het er weer in proppen en dan zeggen nee nee dit kan niet, het spijt me wel, maar hier staat men altijd achteraf te wijzen en dan maar te mauwen over een instantie die menig hondenras al zo heeft verpest dat fokkers haast niet meer aan gezonde dieren kunnen komen.
Ik zit meer te denken aan, heeft hij er nu van geleerd, gaat hij nu zijn reu laten helpen, denkt die beter na,of gaat die als een profiteur er een slaatje uitslaan en de pups voor 700 euro stuk verkopen