Hallo allemaal
Zoals jullie weten heb ik Diesel de engelse bulldog te logeren.
Sjenghi wil nog steeds helemaal niks van hem weten ze heeft een gruwelijke hekel aan hem, is de eerste hond in haar leven die ze echt zeg maar haat.
abby begint aan hem te wennen maar vind hem ook niet zo leuk. ze wil niet met hem spelen en blijft het liefst zo ver mogelijk bij hem uit de buurd,
nu is het helemaal verschrikkelijk wat het speeltje waar Abby zo trots op was. die oranje die ze gevonden had., heeft meneer even heerlijk gesloopt
Ze is er helemaal verdrietig van me arme kind.
Ik heb gezegd als Diesel weg is zal ik een nieuwe zoeken nu maar hopen dat ik hem ergens vinden kan.
het is het enigste speeltje wat Abby echt heel erg leuk vind. dus nu moet ik opzoek naar zo zelfde speeltje
Voor de rest heeft hij mij 1x aangevallen dacht het even te proberen bij me, nou hij bijt erg hard kan ik je vertellen. Maar toen ik hem even heel erg duidelijk gemaakt heb dat ik daar niet van gediend ben is het ook we er over.
hij luisterd nu perfect naar me. en ik heb hem het rijen ook afgeleert dus hoop dat ze er thuis mee doorgaan. hun stopten hem dan maar in de bench even duidelijk gemaakt dat ze dat niet zo moeten doen.
Voor de rest is het een lekkerding maar wel een sloper 2 ballen kappot, Abby haar speeltje wat ik het ergste vind voor haar, knuffel kappot. En paar sokken kappot.
Maar voor de rest is hij wel lief hoor hij kan heel erg leuk spelen, en is helemaal gek op mij. morgenaaf als goed is gaat hij weer weg mijn dames zullen blij zijn. dan zie ik Sjenghi ook weer eens want die heb ik amper gezien deze week.
of zondag maar dat hoor ik morgen wel. mijn dames weer blij. ik zal hem aan de ene kant wel missen maar aan de andere kant gun ik mijn dames ook de rust wel weer.
toch is het een lekkerding
Liefs natascha en 2 poten van de sloper


3 doggies







