We hebben of laat ik zeggen hadden een megapuber in huis sinds de laatste paar weken zie ik enorm veel verandering in zijn gedrag op een positieve manier.
Hij is een stuk relaxter geworden en ook met andere honden gaat het weer goed we zijn zelfs al bijna 2 maanden vecht vrij.
Hij is een aantal keer gegrepen door een andere hond en liet daardoor het kaas niet meer van z'n brood af eten, heel vervelend als je in een gebied woont met veel honden maar door veel te trainen gaat het nu dus super.
Maar het probleem is dat hij bij sommige mensen en honden erg fel reageerd als hij aan de lijn loopt.
Er zijn 2 honden waar hij aan de lijn lelijk tegen doet een hele dominante stafford die al blaft als hij Diesel geroken heeft en Diesel doet het gedrag dus na en bij een Duitse herder die h'm een keer gegrepen heeft, nou kom ik deze mensen heel weinig tegen dus echt een probleem vind ik het niet.
's Avonds zijn mensen met een muts/pet op een bedreiging zeker als ze vlak achter ons lopen dan laat hij merken dat hij daar niet van gedient is ook dit gebeurt gelukkig niet veel dus niks om me zorgen over te maken.
Maar het echte probleem is onze buurman van verderop deze heeft 2 honden een stabij en een bull, die bull heeft in 't begin een paar maal naar Diesel gegromt en geblaft.
Maar nooit wat gebeurt maar als we ze nu tegen komen gaat Diesel een partij uit z'n dakpan niet normaal.
Gisteravond gebeurde dit weer mijn man gaat de honden uitlaten loopt de poort uit en ja hoor de buren met de honden en ja Diesel door het lint, tot overmaat van ramp schiet Sky los dus die wil mijn man weer aanlijnen Diesel maar zo laag blaffen, loopt de buurman nog tergent langzaam voorbij en laat de bull wat vieren om h'm bij Diesel te laten.........jullie begrijpen dat mijn man niet heel netjes bleef en zo vriendelijk nog dringend verzocht niet niet onverstaanbaar nederlands om door te lopen.
Wat moet ik hiet nu mee en hoe kan ik dit gedrag doorbreken bij Diesel en of oplossen.
Vorige keer kwam ik toevallig iemand met een DH tegen daar begon hij ook tegen te blaffen toen ben ik even het gesprek aangegaan met de eigenaar en binnen 30 sec was het gedrag bij Diesel over en werd er even geroken en was het gewoon goed.
Kunnen jullie me hier mee helpen dit is eigenlijk nog het enigste puntje waar ik tegenaan loop.



3 doggies
