42 Sint Bernards in het bos! -filmpje

13 reacties

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "42 Sint Bernards in het bos! -filmpje" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

ik en renske

4 april 2012, 14:13 3 doggies

stel je voor dat je dan in nederland woont.... al die hondenbelasting. het ziet er wel spectaculair uit. ook vooral met dat schattige kleine kindje erbij

Dobber †

5 april 2012, 12:26

Pfff.... Ik heb niet het filmpje uit kunnen kijken, al dat gehijg in de oren... O-)

Kiki met Harley D. & Pampus

5 april 2012, 12:42

erg leuk, maar wat een lawaai ;-) .

ik zou geloof ik mijn hond niet meer kunnen vinden als ze allemaal zo op elkaar lijken.
hoe ging dat gezegde nou ook alweer?

door de bomen het bos niet meer zien.

of is dat niet van toepassing? ;-)

Héél mooi!
Wat mij opviel was dat het er vrij rustig aan toe gaat,beetje drentelen,snuffelen en vooral véél gehijg haha ,ik denk dat het een totaal ander filmpje zou zijn met vb 45 bracco's ;-) ik denk dat er wat meer actie zou te zien zijn!

" stel je voor dat je dan in nederland woont.... al die hondenbelasting. het ziet er wel spectaculair uit. ook vooral met dat schattige kleine kindje erbij "


Met veel honden kunnen je een kennel vergunning aanvragen, en dan betaal je een vast bedrag per maand, niet meer per hond.
En in sommige gemeenten heb je geen hondenbelasting. Wij hoeven bijvoorbeeld niet te betalen voor de honden, en ze ook niet aan te melden bij de gemeente. O-)

sandra, elmo & denzel

5 april 2012, 12:50

ik kon hem al, het leuke is deze zijn zover ik weet van 1 eigenaar uit canada!!! ;-)

corrie koopman

5 april 2012, 12:51

Ik vind het wel een leuk filmpje om naar te kijken.

Zo rustig als ze daar liepen.

Ali & Rocky

5 april 2012, 12:53

Heel mooi filmpje e.
En wat een grote honden zeg heb er ook maar in levende lijve maar eentje tegen gekomen was een reus van 90kg :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "42 Sint Bernards in het bos! -filmpje" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^