Hallo,
Mijn hond heeft zojuist bijna een heel witbrood opgegeten!
Weet iemand of dit kwaad kan?
Het gaat om een Beagle.
Hallo,
Mijn hond heeft zojuist bijna een heel witbrood opgegeten!
Weet iemand of dit kwaad kan?
Het gaat om een Beagle.
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wit brood" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Een heel wit brood.
Hij zal een beetje verstopping kunnen hebben.
Maar erg kwaad kan het niet.
Je zal wel iets meer naar buiten moeten vanavond denk ik.
Groetjes Jo
Volgens mij kan dit geen kwaad, is natuurlijk niet echt iets om te herhalen
Mijn allesetende Labrador heeft dat ook eens voor mekaar gekregen en toen heb ik hem die dag verder geen eten gegeven, zeker omdat hij aanleg had om dik te worden. Hij heeft er verder hoegenaamd geen last van gehad.
Liefs,
Marie-Rose
Even in de gaten houden dat hij niet verstopt raakt verder is het niet echt gezond maar kan het volgens mij geen kwaad.
poe, chocolade koekjes, een heeeeel wit brood, hebben jullie honden de sleutels van de kastjes ?
wit brood / misschien niet kunnen poepen ? en voorlopig zit tie vol. ja toch.
willemijn.
Echt kwaad zal het niet kunnen, maar zou toch wel even een maaltijd overslaan. (heb nog al beagle-eigenaars met hetzelfde voorval gehoord & gewoon even laten vasten.)
Hoi
Een beetje verstopping zal hij best hebben ja maar verder niks en de volgende keer etenswaren wat de hond niet mag beter opbergen
Kan geen kwaad hoor.
Wat een lekkerbek zeg. Hij heeft zichzelf dus eens goed verwend
Groetjes marianne
Ik denk ook niet dat het echt veel kwaad kan. Even in 't oog houden. Ik moet ook zien dat brood goed opgeborgen is, want Baloe is daar ook stapelzot van en van ..... hollandse kaas. LEKKER !!!!
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wit brood" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.