Twinko is inmiddels 5 maanden oud en vanaf het begin af aan al goed gesocialiseerd. Elke dag mee naar werk, veel naar buiten en geregeld mensen op bezoek. Maar wanneer hij iemand voor het eerst ziet laat hij zich totaal niet aanhalen.
Nou ben ik wel blij dat hij niet gelijk tegen mensen op springt maar een klein beetje enthousiastme zou wel leuk zijn. Zelfs als mensen rustig gaan zitten en een snoepje voor hem hebben komt hij niet. Hij blijft gewoon op een afstandje staan kwispelen.
Is dit iets waar ik aan kan werken? Of is dit iets wat over tijd uit zichzelf beter zal gaan? Of is dit iets dat ik gewoon moet accepteren?



3 doggies



Ik heb het nog even geprobeerd door heel vrolijk te zeggen 'toe maar, ga maak kijken' maar hij bleef gewoon op een afstandje staan. Natuurlijk laat ik hem dan met rust en zeg tegen de mevrouw "Helaas, hij moet nog even aan je wennen." maar toch jammer. Dat mag ik toch best vinden


Maar ik snap je punt.
