En waarom geen Halti Harness ? Dat begrijp ik niet goed ?
Ik, veel vrienden en ook de mensen van het asiel zijn er enorm tevreden over en bovenal ook de honden voelen er zich gelukkig mee !!
Ze hebben er totaal geen last van, mijn DA was er zeer over te spreken omdat de Halti Harness niet voor een overbelasting zorgde, de druk wordt mooi evenredig verdeelt, dus geen overbelasting op nek of rug.
En mijn trekpaard
is helemaal opgehouden met trekken, als hij het al eens probeert is een heel kleine moeiteloze correctie genoeg ! Reuzemakkelijk en ook mijn moeder die heel licht is en niet kon wandelen met Tibo, kan nu gewoon met hem op stap.
Dus voor mij en nog vele anderen is de Halti Harness zeker een aanrader ! Ik heb dan ook nog de Wacky Walk'r leiband gekocht en dat is ook fantastisch, had anders altijd z'on last van mijn schouder.
Maar iedereen is er vrij in natuurlijk, vroeg me gewoon af wat je er tegen had ?
Liefs,
Marie-Rose