Vachtsoorten

3 reacties

Vachtsoorten (gast)

13 maart 2012, 11:27

Hallo allemaal.

Mijn naam is Ylse en in ben een MBO dierverzorgings student.

Ik moet voor school een boek maken met een hoop rassen, waaronder ook een hoop hondenrassen. Ik weet dat er veel vachtsoorten zijn. Zoals stokhaar, kroeshaar/krulhaar, vilthaar, kort enz. Nou vroeg ik mij af of iemand een site weet waar alle rashonden staan met hun vachtsoorten. Ik ben namelijk erg slecht in vachtsoorten herkennen op een foto.

Ik hoop dat jullie mij hiermee kunnen helpen.

Ylse.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vachtsoorten" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

lyanne

13 maart 2012, 11:30

iemand had hier een boek te koop staan met alle vachtsoorten en welke rassen hiebij horen. misschien kun je even kijken bij gevraagd aangeboden als die er nog staat.

Ylse (gast)

14 maart 2012, 20:38

Bedankt voor jullie reacties.

De site van raad van Beheer heeft geholpen, dankje

Ylse

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vachtsoorten" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^