Kale korstige oren en staart

4 reacties

Chris (gast)

8 maart 2012, 18:03

Hallo allemaal,

Onze 2jarige stafford heeft kale korstige oren en ook het uiteinde van de staart is voorzien van korsten. Ik heb hem al eens behandeld voor demodex en heb niet echt t id dat hij daar nu weer last van heeft. Herkend iemand dit?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Kale korstige oren en staart" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Wendy

8 maart 2012, 18:08

Wat zegt je dierenarts?

Fleur Tinus en Eddy

21 mei 2012, 15:08

Wij hadden eerst een frans bulletje en die had ook kale korstige oren, de oren stonken ook heel erg. Hij krapte ook heledag aan zn oortjes en hing scheef met zn koppie, heel zielig. Volgens onze dierenarts konden we er niets meer aan doen, heel veel zalfjes gehad, pilletjes enz. Hebben hem daarna moeten laten inslapen.

Natascha (gast)

23 januari 2013, 15:48

Mijn Stafford van 5,5 maand heeft daar ook last van. Als ik het er af wil halen dan gaan der ook haartjes mee.. Al enig idee wat het bij jouw hondje was?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Kale korstige oren en staart" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^