Update

5 reacties

Watch Out *Shelties* Aroundgoedgekeurde fokker

7 maart 2012, 01:15

Hoi allemaal,

Ik ben nogal druk bij periodes en daardoor soms meer, dan weer veel minder actief. Ben nu een tijd lang niet actief geweest dus had het allemaal een beetje gemist, maar als ik weer wat meer tijd heb zal ik hier weer actiever zijn.

Er is veel gebeurd de afgelopen tijd en er staat ook het e.e.a. te gebeuren binnenkort. Sarah is met haar 6 maanden inmiddels een klein-bijna-groot sheltiemeisje en ik verwacht dat haar eerste loopsheid binnen niet al te lange tijd gaat komen. Luca wordt volgende week alweer 3 en is nog altijd even speels, enthousiast, aanhankelijk en vrolijk als altijd. En het grootste nieuws: onze kennelnaam is goed gekeurd! Born To Twinkle Shetland Sheepdogs is nu een feit. Was ik me al een hele tijd aan het oriënteren, nu wordt het echt serieus. In 2013 hoop ik een eerste nestje te kunnen plannen.

Hieronder enkele recente foto's van Luca en Sarah.







Simone, Cody en Flynn

7 maart 2012, 07:51 3 doggies

Wauw!! Geweldig zeg!
En wat is jouw meisje al groot en mooi geworden....

Ben je van plan om Luca de dekreu te laten worden voor het eerste nestje?
Ik ben echt heel benieuwd hoe alles gaat uitpakken.

Erg mooie kennelnaam ook!

Watch Out *Shelties* Aroundgoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

7 maart 2012, 10:30

Dank je wel Simone.

Het staat nog niet vast welke reu ik zal gebruiken. Dit hangt van een aantal zaken af, ik ben bezig dit nog nader uit te zoeken. (Stamboomonderzoek, gezondheidstesten, etc.)

Leuk dat je zo enthousiast bent! Moet zeggen, ben zelf ook wel erg blij met deze kennelnaam. :-)

Watch Out *Shelties* Aroundgoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

7 maart 2012, 14:20

Oh haha echt? Goed dat je het zegt, voordat ik een beheerder aan mn broek heb hangen. Wist dat niet indd, gelijk maar ff weer veranderen dan..

Dank je voor je reactie!

Jessica en Colin

18 maart 2012, 20:45

Wat een spannende en twinkelende ;-) ontwikkelingen! Gefeliciteerd!!!

^