rex onze nieuwe huisvriend

4 reacties

suzan

1 augustus 2008, 17:24

Hier weer een berichtje over Rex.
Hij is nu weer 2 maanden bij ons in huis.En hij doet het super.In het begin als hij zijn vorig baasje zag was hij erg verdrietig als hij weer ons huis verliet.Hij snapte het niet goed, waarom mag ik niet mee???.We hebben toen met onze vriend afgesproken om voorlopig een contact meer met Rex te zoeken.Omdat Rex niet snapte dat hij bij ons hoorde.Het gaat nu echt heel goed.Onze vriend komt nu op bezoek geeft hem een knuffel en Rex vind het nu goed zo.
Hij kan het goed vinden nu met Max en Mandy.Ook spike onze kater gaat het nu super mee.Alleen hij moet dan niet te uitbundig worden anders hoort hij een grommmmmmmmmmm.Max is nu zijn grote vriend al schelen ze van hoogte haha.Mandy is soms echt een bitch en is altijd jaloers hahaha.Maar buiten dat kunnen ze goed met elkaar opschieten.Toch maken we nog geregeld de fout dat we Axel op Rex roepen..En hij denkt yep ze zullen mij wel bedoelen.En reageert dan gelijk.Het is een echte huisvriend,,,en zijn dan ook super blij met hem.

Suuske

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "rex onze nieuwe huisvriend" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

sigrid

1 augustus 2008, 23:33

wat leuk dat rex zich zo goed aangepast heeft.Het zal idd voor jullie vriend niet gemakkelijk zijn maar langs de anderekant zal hij ook wel gerust zijn dat rex het goed heeft bij jullie.Omdat ze het er moeilijk mee hadden hebben de vorige eigenaars van Gipsy er voor gekozen geen lijflijk contact meer te hebben met ons maar wel via msn.
Geniet van je beesten en heb er maar veel plezier mee.

groetjes sigrid en co

joke&taat

2 augustus 2008, 09:26

Hoi susan fijn dat alles zo goed gaat met rex Ook fijn voor jullie vriend dat die ziet dat het goed gaat is toch altijd een hele gerust stelling

groetjes joke en taat

Ilja & ***Sterre**

2 augustus 2008, 11:04

Hoi Suzan,

Verstandig besluit om even het baasje niet op bezoek te laten komen.
Rex moest zich eerst even hechten aan jullie. Je ziet nu dat hij zich nu veilig en fijn thuis voelt bij jullie. Super hoor!!
Weer een hondje "happy" gemaakt op deze wereld :-D

Lieve groet, Ilja
High-five van *Sterre*

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "rex onze nieuwe huisvriend" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^