knettergek

6 reacties

Tim † Yoran Rixt

22 februari 2012, 11:54

hallo hondenvriendjes, worden jullie ook helemaal zot als jullie vrouwtjes of baasjes de laptop (computer) weer aan hebben en natuurlijk op Hp zitten, ik (yoran)wel. ik heb nl zin in eten maar vrouwtje is niet achter dat ding vandaan te krijgen, ik heb de oplossing gevonden, ik ga naast haar zitten en schuif steeds verder op, lukt dat niet dan spring ik op haar schoot en geef haar allemaal kusjes. dat helpt altijd. :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "knettergek" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

22 februari 2012, 11:57 3 doggies

is je hond zo ontevreden over je ? daar weet ik wel een oplossing voor hoor, voor je op hp gaat....lekker ravotten buiten met je hond, daarna als het zijn etenstijd is, even verwennen, en dan kan jij rustig op hp. misschien is dat een goeie oplossing ? :-D

matthea

22 februari 2012, 11:58 3 doggies

hahaha, leuk hoor. Misschien wacht jouw baasje juist op dat knuffellikje van je... zee zouden toch beter moeten weten, die baasjes en vrouwtjes... nu ja, gelukkig zijn kusjes gratis en heb jij er vast een heleboel in voorraad....

C.

22 februari 2012, 12:04 3 doggies

Gewoon op schoot klimmen en meelezen! :-D O-)

Tim † Yoran Rixt schreef het onderwerp

22 februari 2012, 14:11

Hij is niet ontevreden over mij maar als ik eenmaal achter de laptop zit dan kom ik er niet meer vandaan. Maar ik vind het helemaal niet erg dat ik al die kusjes krijg ;-)

martijn-kayleigh

22 februari 2012, 14:15 3 doggies

" Gewoon op schoot klimmen en meelezen! :-D O-) "


ja hoor .. hier ook zo een en dan met die dikke harses voor het scherm gaan zitten en het muispijltje volgen .. nou dan zie je geen klap meer. dit verklaard vaak ook mijn typfouten O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "knettergek" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^