aanleren staan

5 reacties

3 draken

22 januari 2012, 19:14

ik wilde weten hoe je dit het beste kan aanleren :-D

ik wil het doen met een clicker.
ze hebben me het aangeleerd op de club dat als ze naast me zit en het snoepje op neushoogte doe en dat iets naar voren trek dat ze dan moet gaan staan.
En iemand anders zei weer van als je een plaat voor je zet tegen iets aan en je zet haar erachter zodat ze niet naar voren kan komen en het snoepje en dan komt alleen haar kont ophoog maar die muts loopt gewoon om die plaat heen hahaha

wie heeft er goede tips voor me ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "aanleren staan" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Dominique en de bordersgoedgekeurde fokker

22 januari 2012, 19:15

op wat voor manier moet ze staan? voor je, naast je?
voor voor je staan (vanuit het showen) heb ik wel tips...

Lien, Luca† en Wifi /wi:fi:/speciaal aangestelde fokker

22 januari 2012, 19:18

Op de hondenschool leren ze het snoepje tussen de borst en de kop te houden.
tegen de keel dus. Als de hond ter plaatse rechtestaat wordt hij dus beloond.

Je kan ook snoepje in hand houden en een stapje achteruit doen.
Maar dan verzet de hond hem en dat mag volgens sommige obience (vb. engelse) dan weer niet.

Luca kent beide methoden.

3 draken schreef het onderwerp

22 januari 2012, 19:36

" Wat een prachtig plaatje van een hond trouwens! ;-) "


dank je ;-)
nee ze moet uiteindelijk op afstand kunnen staan zit en af ik ben bezig met gg niet dat ze dat nu moet gaan doen maar vind het zelf wel handig als ik het haar nu al aanleer.

Dominique en de bordersgoedgekeurde fokker

22 januari 2012, 20:52

ah, dan kan ik je niet helpen.. ;-)
met mijn manier leer je juist heel dichtbij werken en dat gaat later tegen je werken als ze het op afstand moet doen denk ik.
Veel succes in ieder geval!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "aanleren staan" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^