Hoe is het toch mogenlijk!

64 reacties · pagina 3 van 3

Mariska en Grace *Shiva(rip)*

9 januari 2012, 22:12

Heidi, dank je wel voor je mooie verhaal en omschrijving van verschillende karakters in jou honden en honden die je kent. :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hoe is het toch mogenlijk!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Kiba

9 januari 2012, 23:01 3 doggies

bij mij gaat het net zo!! ik twijfel ook enorm aan mezelf, en zie andere 'ideale' honden die gewoon een hele dag buiten lopen waar niks mee gedaan wordt ;-)

Nanda

gewijzigd 10 januari 2012, 06:43 3 doggies

Pff heel herkenbaar inderdaad, vaak hebben die mensen nog commentaar ook als je met je hondje aan het trainen bent tijdens de wandeling.. ;-)

Probeer je "aan de lijn trekken" af te leren krijg je commentaar dattie maar gewoon los moet lopen daar krijgt hij zelfvertrouwen van en hij trekt niet.. nou dat heeffttie genoeg.. grrr en niet trekken? nee duh... zit dan geen lijn aan ;-)

Zo dat was weer de frustratie van mijn ochtend loopje O-)

Hescispeciaal aangestelde fokker

10 januari 2012, 08:23 3 doggies

Een ding moet je niet vergeten
De ene pup is de andere niet
Zelfs 2 pups uit het zelfde nest kunnen heel verschillend van karakter zijn
De ene leert sneller dan de ander
Jouw pup is nog maar 11 weekjes
Er valt zoveel te ontdekken in de buitenwereld
Waar de ene pup eerst de kat uit de boom vind kan de andere pup er helemaal niks aan vinden en de 3de pup vind alles even prachtig
Geduld, geduld en nog eens geduld! :-)

Mariska en Grace *Shiva(rip)* schreef het onderwerp

10 januari 2012, 09:54

Nou Nada gelukkig kan je dat weer even van je afschrijven ;-)
@ Hesci, ik ken alle pups uit het nest waar ze vandaan komt.
Eerst was Grace de rustigste uit het nest nu niet meer.
Haar zusje is stukken rustiger en haar broertje ook.
Maar er zijn nog een aantal die wat drukker zijn en ik denk dat ze dit van mama hebben haha :-)
Grace heeft echt hel veel van haar moeder gekregen.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hoe is het toch mogenlijk!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^