Bezigheden

14 reacties

Just The Max

7 januari 2012, 10:06

Vanmiddag moeten weg om 3uur.
Vanaf dan moet Max thuis alleen blijven voor een paar uurtjes :'(
Nu is mijn vraag: Wat kan ik doen met hem zodat hij lekker moe is tegen dan en dat hij zich hier thuis niet verveeld?
En ook: Is het het beste om hem buiten in zijn hok te steken(groot binnenhok met windscherm en regenscherm en ook een grote buitenren met wat bomen in) of binnen in zijn bench?

Groetjes en alvast bedankt ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Bezigheden" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

*Misty & Marley*

7 januari 2012, 10:10

ik zou hem lekker binnen in zijn bench houden,,gevulde kong erbij ;-)

Maks met Fenna & Yuna

7 januari 2012, 10:11

Ik zou ook een kong of bot geven,..
en misschien kan je hem een beetje moe maken door wat zoekspelletjes te doen :-)

*Misty & Marley*

7 januari 2012, 10:12

ja of toch buiten..las t een beetje snel :-) haha..maar geef hem zowiezo iets lekkers...goed uitlaten voor die tijd ,en iets om mee te spelen

Just The Max schreef het onderwerp

7 januari 2012, 10:18

Ik heb ggen kong maar wel een gewone voederbal( zie foto) en die heeft een gaatje dat je kan verstellen van grote en wanneer hij er mee speelt gebeurt het wel eens dat het gaatje toegaat, dus dan blijft hij ermaar mee rollen terwijl er niets meer uit kan komen... :'(

Bedankt voor de reacties ;-)

Uma & Joker

7 januari 2012, 10:32

Ik zou voor dat jullie weg gaan lekker lang met hem spelen en wandelen.
Als je weg gaat zou ik hem binnen in de Bench doen met iets lekkers en de Radio/Tv aan.

Succes :-)

corrie koopman

7 januari 2012, 10:39

Wij doen altijd de radio aan en we geven ze een kluif stokje. ;-)

Ze hebben dan wel een lange wandeling gemaakt.

.

7 januari 2012, 10:42

Op zaterdag mag Gaya niet mee met de lange wandeling tussen de middag omdat ik dan altijd met haar al op cursus ben geweest en neem ik Dusty altijd alleen mee, zorg er altijd dus voor dat ze lekker moe is. (cursus of wandeling) en krijgt ze wat te knagen in de bench ! radio zachtjes aan en heb vaak een dekentje half voor de bench zodat ze niet alles ziet wat er om haar heen gebeurd.

Succes :-)

Eef en Tjibbe

7 januari 2012, 10:46

Is Max nog niet gewend langer alleen te zijn? Ik zou de buren vragen om op te letten of ze hem horen piepen of blaffen. Tjibbe laten we als we een paar uur weggaan even goed uit, daarna krijgt hij eten en gaat hij lekker op de bank liggen slapen. Natuurlijk niet laten zwemmen vlak voor je weg moet, want dan moet Max waarschijnlijk plassen als je weg bent.

Just The Max schreef het onderwerp

7 januari 2012, 10:53

" Is Max nog niet gewend langer alleen te zijn? Ik zou de buren vragen om op te letten of ze hem horen piepen of blaffen. Tjibbe laten we als we een paar uur weggaan even goed uit, daarna krijgt hij eten en gaat hij lekker op de bank liggen slapen. Natuurlijk niet laten zwemmen vlak voor je weg moet, want dan moet Max waarschijnlijk plassen als je weg bent. "


Max is het al gewend om alleen te zijn, alleen wanneer we vertrekken blaft en piept hij wat maar na5 min.al niet meer ;-)

Just The Max schreef het onderwerp

7 januari 2012, 10:56

Maar hoe komt dat jullie voorkeur meer uitgaat naar de bench? Die is toch veel kleiner dan zijn buitenhok? O-) ( in zijn binnengedeelte van zijn buitehok staat een mandje, knuffels, bot, drinken en een dekentje... ;-) )

Bedankt voor al de reacties O-)

Inge

7 januari 2012, 11:00

Ik zou je hond nooit alleen laten met zo'n voederbal. Ik heb hem ook maar laat ze er alleen onder toezicht mee spelen.

Ik heb namelijk al eens gehoord dat een hond met zijn bek vast kwam te zitten in het gat.

Shawna & Nala

7 januari 2012, 11:30

Inge, als ik naar de grootte van haar hond kijk en naar de grootte van dat gat (ik heb die voerbal ook) dan denk ik niet dat het mogelijk is dat de hond met zijn bekkie erin blijft vastzitten. Wat betreft de voerbal, Just The Max, je zou hem gewoon kunnen geven. Bij ons is ze de ene keer een uur bezig want dan blijft het gat op dezelfde grootte en soms gaat hij heel ver open of helemaal dicht. Dat is jammer, maar die van ons blijft er dan vanaf. Als jouw hond wel doorgaat, en misschien gefrustreerd raakt, zou ik het niet geven. Maar die van ons weet dat er dan niets meer uit komt en laat hem liggen totdat wij hem open maken, dus wanneer wij thuiskomen.

Ik weet niet of je hond een sloper is, maar anders zou je ook nog een dekentje kunnen rollen met daarin snoepjes. Behalve als hij dus het dekentje zou slopen. Je kan van te voren een grote wandeling maken en zoekspelletjes doen, dan is je hond al tevreden en moe, en is de kans groot dat hij de hele tijd gaat liggen slapen.

Jacqueline, Jackie en Joy

7 januari 2012, 11:49

Ik ben er dus niet voor om een hond in de bench te laten zitten en aangezien jij de mogelijkheid om hem buiten te laten in een warm hok neem ik aan zou ik daarvoor kiezen.
Of binnen los of lekker buiten.
Let wel op het weer want het gaat geloof ik weer stormen en hard regenen dus niet dat hij daar bang van wordt ofzo.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Bezigheden" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^