Onderzoek naar ras

4 reacties

danny

gewijzigd 6 januari 2012, 06:39

Goedemorgen beste honden liefhebbers,

Ben een tijd afwezig geweest van het forum maar ben er weer met een vraag. Is het mogelijk om bijvoorbeeld via de dierenarts met behulp van een haar of bloedtest de oorsprong van een hond te bepalen en of deze een kruizing of een raszuiver is. Wil heel graag weten of mijn hond raszuiver is of een kruizing zijn snuit is namelijk wat langer en is kwa hoogte wat kleiner dan een gemiddelde husky reu . Heb geen stamboom ( heb hem destijds van de broodfok vandaan gehaalt).

Hoop dat jullie antwoord kunnen geven op mijn vraag

Met vriendelijke groet

Danny en simba

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Onderzoek naar ras" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

patricia, *Spikey* Nino & Lola

6 januari 2012, 06:47

Er bestaat een dna test voor honden..
ik weet niet precies hoe de test heet, maar het bestaat wel!
Of het een heel betrouwbare test is zijn de meningen over verdeeld ;-)
Succes met het onderzoeken :-)

Pack Member

6 januari 2012, 07:29

Ook al zou Simba niet 100% raszuiver zijn, tussen jullie zal het tocht niet anders worden?

danny schreef het onderwerp

6 januari 2012, 18:25

Tussen mij en me hond zou niets veranderen, zou niet weten waarom ? Gaat erom dat ik voor mezelf weet waar simba vandaan komt en wat zijn afkomst is. Dat is wel zo fijn te weten over je eigen hond.

Heb ook iets gelezen over een DNA test alleen krijg niets te zien op internet.

Ga het de volgende keer aan mijn dierenarts vragen.

Dank voor de reacties mag een slotje op dit onderwerp ?

Groet Danny

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Onderzoek naar ras" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^