2 pups!

73 reacties · pagina 1 van 3

Daisy

28 december 2011, 14:19

Hai,

Wij hebben 2 pups opgevangen van nu 12 weekjes oud. Ik weet dat velen van jullie zullen zeggen niet aan 2 pups teglijk beginnen, maar dit was noodzaak voor de pups.

We laten ze om de 1 1/2 a 2 uur uit en dat gaat verder prima. Maarrrrr ze plassen ook nog eens binnen in huis tussen die 2 uur. Als ze dat doen ruim ik het ook gewoon op en straf ze hier natuurlijk niet voor. Als ze buiten dr behoefte doen beloon ik ze uitbundig met een snoepje en een super vrolijke stem (me buren zullen wel denken haha).

Mijn vraag is eigenlijk zijn wij zo wel goed bezig en gaat dat binnen plassen en poepen over? Ze doen het 9 van de 10 x wel netjes op het krantje.

S'nachts in de bench zijn ze helemaal al zindelijk :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "2 pups!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

koert (gast)

28 december 2011, 14:22

wat voor ras zijn het

Daisy schreef het onderwerp

28 december 2011, 14:23

75% rottweiler 25% staffords :-D

ik en renske

28 december 2011, 14:23

je doet het geweldig als je het zo doet! echt waar. het binne plassen gaat vanzelf over. ik had een paar maanden terug ook mijn handen in mijn haar en binnen 2 weken was ze zinderlijk. geen zorgen als je het op deze manier volhoud zijn ze binnen no-time zinderlijk :-D

Sav&Messi

28 december 2011, 14:24

ja dat gaat over. na een tijdje zijn het meer af en toe ongelukjes tot ze een jaar zijn ongeveer. dan hebben ze de blaas meer onder controle!

geniet er lekkr van! worden te snel groot

Daisy schreef het onderwerp

28 december 2011, 14:25

ja ik vind het te snel gaan haha. ze waren nog zo lekker wollig toen ik ze meenam nu worden ze lekker eigenwijs :-D

.

28 december 2011, 14:33

jullie doen het super, maar ben wel nieuwsgierig wat de noodzaak was dat jullie ze moesten opvangen? Super trouwens dat jullie dat doen. de ongelukjes gaan over na een poosje als ze hun blaas onder controle krijgen, vaak geven ze het ook al heel snel aan als ze naar buiten moeten, de kunst is om deze signalen te herkennen en het dus voor te zijn dat ze binnen gaan zitten maar geef het tijd en geduld en dat komt dat helemaal goed

Daisy schreef het onderwerp

gewijzigd 28 december 2011, 14:35

en even ter duidelijkheid O-) ik verwacht zeer zeker niet dat mijn pups als gelijk helemaal zindelijk zijn hoor. ik besef heel goed dat dat wel maanden kan gaan duren.(lees al een tijdje mee en zie veel van zulke reacties)

Daisy schreef het onderwerp

28 december 2011, 14:37

" jullie doen het super, maar ben wel nieuwsgierig wat de noodzaak was dat jullie ze moesten opvangen? Super trouwens dat jullie dat doen. de ongelukjes gaan over na een poosje als ze hun blaas onder controle krijgen, vaak geven ze het ook al heel snel aan als ze naar buiten moeten, de kunst is om deze signalen te herkennen en het dus voor te zijn dat ze binnen gaan zitten maar geef het tijd en geduld en dat komt dat helemaal goed "



De reden dat wij ze opgevangen hebben omdat het een ongewenst nestje was, en de pups zo goed als niet gesocialiseerd werden. En ze zouden anders bij het asiel belanden of erger. Ze waren niet ingeent niks. Dus wij hebben ze met alle liefde en zorg in huis genomen. We hebben goed voer voor ze gehaald(proplan) en gelijk laten nakijken en laten enten bij de dierenarts.

Daisy schreef het onderwerp

28 december 2011, 14:40

" gaan ze ook weer weg of houd je ze? "


Nee wij houden ze :-D Dat kan ik die arme zielen ook niet aandoen en ben veel te gek op ze!!

.

28 december 2011, 14:41

"


De reden dat wij ze opgevangen hebben omdat het een ongewenst nestje was, en de pups zo goed als niet gesocialiseerd werden. En ze zouden anders bij het asiel belanden of erger. Ze waren niet ingeent niks. Dus wij hebben ze met alle liefde en zorg in huis genomen. We hebben goed voer voor ze gehaald(proplan) en gelijk laten nakijken en laten enten bij de dierenarts. "


Super wat goed van jullie dat jullie ze hebben mee genomen, zo te lezen aan je berichtjes hebben deze 2 pupjes hun goude mandje gevonden :-)

*Misty & Marley*

28 december 2011, 14:42

Onze pup is ook rottweiler x stafford!:-) ze lijken ook op elkaar! ..

chickie en pip

28 december 2011, 14:44

hoi

wij hebben ook 2 pup,s er zit een maand verschil in dat ze met elkaar op konden groeien

wij hebben van voor af aan al de kranten weg gedaan doe ze lekker de tuin in als je denk dat ze wat moeten doen of desnoots op het balkon

en zo gaaqt het ook over duurt wel even met 2 pup,s ze aapen elkaar ne he :-)

Pascallegoedgekeurde fokker

28 december 2011, 14:51

Als je in een pb je mailadres stuurt, heb ik een handige handleiding voor je!

Daisy schreef het onderwerp

28 december 2011, 14:55

" Onze pup is ook rottweiler x stafford!:-) ze lijken ook op elkaar! ..

"


ze lijken zeker op elkaar zeg!! het teefje van ons is iets donkerder maar die begint nu ook tekleuren. Hoe oud is die van jou? :-D

Daisy schreef het onderwerp

28 december 2011, 14:58

ik ga ook nog even wat fototjes toevoegemn :-D

*Misty & Marley*

28 december 2011, 15:36

Ja Marley is helemaal zwart maar t gedeelte wat bij de rottweiler bruin is
Is bij hem gestroomlijnd net als stafford:-).. 11wkn en 2dgn! :-) en die van jou? Beide teefjes?
Marley is een reutje:-)
Ja doe maar wat foto's er op zetten..:-)

Daisy schreef het onderwerp

28 december 2011, 15:38

die van mij zijn bijna 13 weekjes. het is een reutje en een teefje. Ik ga ze wel allebei laten helpen. is die van jou half rottweiler of ook 3 kwart?

*Misty & Marley*

28 december 2011, 15:51

Nee Zijn vader is stafford en zijn. Moeder rottweiler!..
Wie van de ouders is kruising rottweiler ?..:-)

Mojuan

28 december 2011, 16:12

" gestroomlijnd net als stafford:-).. "


Gestroomd....


Leuke hondjes trouwens.

Ilja & ***Sterre**

28 december 2011, 16:20

Als ik een tip mag geven..
Zoek een huis voor één van de pups..
Dit gaat een probleem worden voor jou, jullie EN voor de honden zelf..

Twee pups is vrijwel onmogelijk om goed op te voeden..
Zoals ik nu de indruk krijg,heb je weinig ervaring met honden..
En aangezien dit zeker niet de gemakkelijkse gemixte rassen zijn voorzie ik een probleem..

Hoop dat je er wat aan hebt...

Daisy schreef het onderwerp

28 december 2011, 16:38

Bedankt voor je advies.. Maar dat gaat van zijn leven lang niet gebeuren ;-) Wij hebben meerdere honden tegelijk opgevangen die mishandeld en al waren. Wij gaan met deze 2 hondjes in januari naar cursus en wij staan allebei stevig in onze schoenen. Ik heb het idee als ik 2 chihuahua's zou hebben dat de reacties hierop totaal anders waren geweest. Nee het zijn niet de makkelijkste rassen maar met een goede en consequente opvoeding heb je 2 prachtdieren voor het leven!!!

Joëlle <3 Sammie

28 december 2011, 16:44

Ik denk dat je het heel goed doet. Ook steeds na spelen eten en slapen, of opwinding naar buiten gaan.
Verder duurt het bij pups toch wel tot ze een maand of vijf zijn voor ze echt blaascontrole beginnen te krijgen, en zelfs daarna kun je nog ongelukjes verwachten.. Maar het gaat vanzelf over :-)

Nieke <3 Lancer

28 december 2011, 17:02

Ja, dat zindelijk zijn... daar ben ik ook nog volop mee bezig :-D
Heb net (2 weken terug) een Huskypupje gekocht.
Schattig beestje, en meestal plast hij netjes buiten (inderdaad goed zijn signalen opvangen, want voor je het weet zet hij zich neer en is't zover :p ) maar de grote boodschap durft hij nog wel binnen te doen :-D Den deugeniet :-D

Ik ben ook zoals jij, ik zou die pups ook het allerbeste willen geven en ze niet meer kunnen wegdoen. Ik denk dat het opvoeden van twee pups niet echt makkelijk is, maar moeilijk zou ik nu ook niet zeggen, laat staan onmogelijk. Die pupjes leren van elkaar.

Veel geluk met je schatjes ;-)

Daisy schreef het onderwerp

28 december 2011, 17:09

" Ja, dat zindelijk zijn... daar ben ik ook nog volop mee bezig :-D
Heb net (2 weken terug) een Huskypupje gekocht.
Schattig beestje, en meestal plast hij netjes buiten (inderdaad goed zijn signalen opvangen, want voor je het weet zet hij zich neer en is't zover :p ) maar de grote boodschap durft hij nog wel binnen te doen :-D Den deugeniet :-D

Ik ben ook zoals jij, ik zou die pups ook het allerbeste willen geven en ze niet meer kunnen wegdoen. Ik denk dat het opvoeden van twee pups niet echt makkelijk is, maar moeilijk zou ik nu ook niet zeggen, laat staan onmogelijk. Die pupjes leren van elkaar.

Veel geluk met je schatjes ;-) "



klopt helemaal, de ene durfte nog niet buiten te plassen en toen hij zag dat zijn zusje het deed ging meneertje ook! en dat is met vele dingen. Ik besef ook heel goed dat het met 2 pups meer tijd en aandacht vereist maar onmogelijk is het zeker niet!

Jacqueline, Jackie en Joy

28 december 2011, 17:11

Nee hoor als je 2 chi pups had gehad kreeg je dezelfde reactie.

Ik heb zelf 2 pups gehad welke nu 2 mooie dames van bijna 2 zijn
En jawel een chi en een dwerg pinscher.
Ik raad niemand aan om 2 pups tegelijkertijd te nemen want het is gewoon heel veel werk en je moet ook echt niet werken wil je de pups goed kunnen opvoeden.
Echter is er een verschil idd tussen 2 kleine hondjes of 2 grote.
Maar opvoeden van 2 pups is niet onmogelijk mits je de nodige ervaring hebt in mijn ogen.

Verder denk ik dat je het gewoon goed doet hoor.
Iedere keer lekker naar buiten en ze goed belonen.
Let wel op dat je genoeg met ze apart gaan doen ook in de toekomst.
Het zindelijk maken zal wat moeilijker zijn met 2 pups want soms ben je te laat en zie je niet wie het gedaan heeft maar ook dat ga je snel genoeg doorhebben.
Jackie plaste bijvoorbeeld op 1 plek terwijl Joy een spoort achter liet ;-)

Daisy schreef het onderwerp

28 december 2011, 17:20

Wij laten ze vaak zat apart uit zodat ze daar ook aan wennen, spelen ook vaak apart met ze en oefenen met de commando's ook soms wel apart. Tijd heb ik genoeg want ben lekker thuis de pups.

Kath

28 december 2011, 17:20

een stevige combinatie ;-)
succes met je pupjes
je zal zeker je handen vol hebben ;-)
maar jullie zijn met 2 en gemotiveerd zo te lezen :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "2 pups!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^