Bijtend puppy (dol?)

31 reacties · pagina 2 van 2

andymaar

6 januari 2012, 16:27

Het is niet dat ik kei hard ben voor me pup helamaal niet zelf. En om het glas lopen gaat helaas niet het is een klein paadje achter me woning met links en rechts bosjes. Ik loop steeds nog het kleine zelfde rondje en sins een paar dagen ligt daar glas

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Bijtend puppy (dol?)" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

De mannen

6 januari 2012, 16:40

" Het is niet dat ik kei hard ben voor me pup helamaal niet zelf. En om het glas lopen gaat helaas niet het is een klein paadje achter me woning met links en rechts bosjes. Ik loop steeds nog het kleine zelfde rondje en sins een paar dagen ligt daar glas "


Je hoort mij ook niet zeggen dat je hard bent voor je pup O-) .
De meest makkelijke oplossing bezem pakken glas opruimen en je kunt er weer rustig lopen, voor jezelf en je pup wel zo prettig.
Mischien zit ik nu te mutsen hoor maar soms zijn er zulke simpele oplossingen waardoor we niet in de fout gaan en je hond/pup ook de fout niet in kan gaan en we niet onnodig hoeven te corigeren.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Bijtend puppy (dol?)" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^