Wat baasjes vinden van de Schotse Herdershond, Korthaar

1 baasje vertelt over de leukste eigenschappen, verhalen, namen en wat een Schotse Herdershond, Korthaar het liefst doet of eet.

Heb je zelf een Schotse Herdershond, Korthaar ?

Wat vind je de meest positieve eigenschappen van de Schotse Herdershond, Korthaar ?

Darksunny

Lief, sociaal, eigenzinnig, kan goed met andere dieren, makkelijk op te voeden, zachte hand nodig, speels, heel erg schoon op zichzelf (ze wassen zich helemaal en haten viezigheid)

Heb je een leuk verhaal over een Schotse Herdershond, Korthaar ?

Darksunny

Schotse herders doen alles op hun eigen manier. Mijne was gek op behendigheid, alleen de hordes vond ie na een tijdje wat saai worden. Dus wat deed ie... Hij haalde gewoon met zijn poot het balkje eraf en stapte er doodleuk erover heen. Prachtig natuurlijk.

Wat vind je een leuke naam voor een Schotse Herdershond, Korthaar ?

Darksunny

iedereen heeft en eigen smaak toch

Wat vind een Schotse Herdershond, Korthaar leuk om te doen ?

Darksunny

Als die maar bij je mag zijn. En is per hond verschillend.rnMijn eerste hield het meest van kunstjes aanleren.rnMijn 2e van aporteren.

Wat eet een Schotse Herdershond, Korthaar het liefst ?

Darksunny

Geef geen snacks, dikke collies zien er niet uit. Van premium voer krijgen ze een mooie vacht met een mooie col en voelen ze zich het best.

Waar denk je aan als je een Schotse Herdershond, Korthaar ziet ?

Darksunny

Gaaf! Die zie je niet heel vaak!

^