Ja
Lief, sociaal, eigenzinnig, kan goed met andere dieren, makkelijk op te voeden, zachte hand nodig, speels, heel erg schoon op zichzelf (ze wassen zich helemaal en haten viezigheid)
Schotse herders doen alles op hun eigen manier. Mijne was gek op behendigheid, alleen de hordes vond ie na een tijdje wat saai worden. Dus wat deed ie... Hij haalde gewoon met zijn poot het balkje eraf en stapte er doodleuk erover heen. Prachtig natuurlijk.
iedereen heeft en eigen smaak toch
Als die maar bij je mag zijn. En is per hond verschillend.rnMijn eerste hield het meest van kunstjes aanleren.rnMijn 2e van aporteren.
Geef geen snacks, dikke collies zien er niet uit. Van premium voer krijgen ze een mooie vacht met een mooie col en voelen ze zich het best.
Gaaf! Die zie je niet heel vaak!