Hoi hoi!
Jouw knappert komt ook uit Bulgarije als ik het zo lees! Wij hebben een lief teefje (hondje, 10 kg) Senna teefje sinds eind september 2020 bij ons, en ze is echt precies zoals jouw hond als ik in oude posts van je lees en voorbij zie komen.
Is jullie mopske nog steeds zo energiek? En agility cursus met haar gedaan zoals ik voorbij zag komen? Hoe is dat gegaan?
Ik ben ook wel benieuwd cia welke stichting jullie jullie mop hebben & hoe het bijvoorbeeld met alleen thuis gaan gaat & door de jaren heen is gegaan ☺️.
Ben benieuwd naar de ervaringen van jullie door de jaren heen! (Ps wij wonen in Amersfoort, zag dat je Soesterdijnen had gezegd ergens; misschien een leuke play date ooit?)
( Ps.ps. Als jullie lieve hondje die lijkt op een kelpie (wat jullie ook dachten) er niet meer is, dan sorry voor mijn berichten ❤️)
Lieve groeten, Charlotte