Wij verwachten rond 3/3/'24 zeven chocoladebruine standaardpoedeltjes van onze mooie Nel en internationaal showkampioen Mr. Brown. Deze schatjes zijn de ideale gezinshond, zijn hypoallergeen (in tegenstelling tot labradoodles) en verliezen geen haar. Onze hondjes krijgen hun eigen stamboom om aan te tonen dat ze raszuiver zijn. Mama Nel en papa Brown zijn getest op heupdysplasie (A-heupen). Beide (voor)ouders zijn getest op erfelijke aandoeningen en vrij bevonden. Deze vrolijke deugnietjes groeien op in onze huiskamer, worden meermaals ontwormd, krijgen hun puppyvaccins en verwelkomen veel bezoek zodat ze supersociaal zijn. Onze krullenbollen nemen allemaal een uitgebreid puppypakket mee naar hun nieuwe thuis. Wij zijn op zoek naar baasjes met veel liefde en voldoende tijd ???????
Mama Nel is drie jaar oud en papa Mr. Brown 11 jaar oud.
Heupdysplasie: beide ouders hebben A-heupen
Nel: poedelpakket Zoolyx, N/N voor alle geteste aandoeningen
Mr. Brown: poedelpakket Laboklin, vrij via ouders
Via een DNA-test wordt de afstamming van de pups gewaarborgd. Ze krijgen bezoek van de dierenarts voor de gebruikelijke puppyvaccins én een inenting tegen kennelhoest. Verder krijgen ze een algemene check-up door de dierenarts.
Acht weken
1 à 2
De pups groeien op in onze woonkamer van bij de geboorte en tot ze hun eerste thuis verlaten. Ze krijgen net als hun mama kwaliteitsvoer en worden uitgebreid gesocialiseerd.