Niet gekeurd door de HondenPage. Dat zegt niet dat dit geen goede fokker is: wij hebben te weinig informatie. Vraag zelf naar de uitslagen van de tests, de stamboom, het lidmaatschap van de rasvereniging en de medische gegevens van de pups. Over het keurmerk

Over de kennel

Wij fokken grote grijze keeshonden sinds 1995. Sinds 2017 fokken wij ook met onze labrador. Wij vinden het belangrijk om met gezonde honden te fokken. Bij de labrador hebben we alle vereiste gezondheidsonderzoeken gedaan. Ook bij de keeshond hebben wij hd en ed foto’s gemaakt en oogonderzoek gedaan. Wij doen er alles aan om gezonde honden te fokken. Wij vinden het erg belangrijk dat onze pups goed gesocialiseerd zijn als ze naar hun nieuwe eigenaren gaan.

Het fokbeleid

Zes vragen die elke fokker op de HondenPage beantwoordt.
Met welke honden wordt gefokt, en hoe oud zijn ze?

Onze teven krijgen hun eerste nest na het 3e jaar

Waarop zijn de ouders getest, en wat zijn de uitslagen?

Keeshond: HD (A), ED (Vrij), ECVO (Vrij), PHPT (vrij bij parental descent)
LabradorL HD (A), ED (Vrij), ECVO (Vrij), Optigen (Vrij)

Hoe worden de pups onderzocht en ingeënt?

Pups worden 4 x ontwormd en krijgen de puppyenting

Vanaf welke leeftijd mogen de pups mee?

Met 8 weken mogen de pups weg

Hoeveel nestjes per jaar?

Gemiddeld een nestje per 2 jaar

Waar groeien de pups op?

De pups worden geboren in de huiskamer en blijven daar de gehele tijd.

Uitslagen en stamboom

Deze fokker heeft (nog) geen uitslagen gedeeld met de moderators. Vraag bij je eerste bezoek zelf naar de uitslagen van de tests; een goede fokker biedt die uit zichzelf aan.

Puppyadvertenties

Wolfskeeshond pups4 nov
Klopt er iets niet aan deze vermelding? Meld het de moderators
^