Van de Noordermeersch

Beauceron·Damme
Foto van Van de Noordermeersch Foto 2 van Van de Noordermeersch
Niet gekeurd door de HondenPage. Dat zegt niet dat dit geen goede fokker is: wij hebben te weinig informatie. Vraag zelf naar de uitslagen van de tests, de stamboom, het lidmaatschap van de rasvereniging en de medische gegevens van de pups. Over het keurmerk

Over de kennel

7 MEI 2016 IS ONS NESTJE GEBOREN van Lucy en Horatio des feux de la Gage.
5 REUTJES EN 5 TEEFJES
Beide honden zijn zeer zachtaardig van karakter, sociaal en gekeurd op keuring. De reu is zelf in binnen-en buitenland kampioen geweest.De heupen zijn getest met beide HD type A zo ook hun DNA want we kweken volgens de regels van Sint-Hubertus.
Om beter onze teef alsook het ras beauceron te leren kennen kan je een kijkje nemen op onze website www.Noordermeersch.weebly.com en bij interesse zo contact met ons opnemen.

Het fokbeleid

Zes vragen die elke fokker op de HondenPage beantwoordt.
Met welke honden wordt gefokt, en hoe oud zijn ze?

Twee sociale mooie honden. De teef is 5 jaar.

Waarop zijn de ouders getest, en wat zijn de uitslagen?

heupen HD type A

Hoe worden de pups onderzocht en ingeënt?

algemene klinische gezondheid, ademhaling hart knie heup tanden hernia's ogen .
Inentingen : parvo en hondenziekten

Worden vaak onderzocht want ze worden geboren bij een dierenarts

Vanaf welke leeftijd mogen de pups mee?

8 weken

Hoeveel nestjes per jaar?

Het is ons eerste nestje.

Waar groeien de pups op?

Bij ons in huis

Uitslagen en stamboom

Deze fokker heeft (nog) geen uitslagen gedeeld met de moderators. Vraag bij je eerste bezoek zelf naar de uitslagen van de tests; een goede fokker biedt die uit zichzelf aan.
Klopt er iets niet aan deze vermelding? Meld het de moderators
^