Briards de Djinn Noiraud

Briard·Waalre
Niet gekeurd door de HondenPage. Dat zegt niet dat dit geen goede fokker is: wij hebben te weinig informatie. Vraag zelf naar de uitslagen van de tests, de stamboom, het lidmaatschap van de rasvereniging en de medische gegevens van de pups. Over het keurmerk

Over de kennel

Het briard kennel voor gezonde en vrolijke familie honden

Het fokbeleid

Zes vragen die elke fokker op de HondenPage beantwoordt.
Met welke honden wordt gefokt, en hoe oud zijn ze?

de ouderdieren voldoen ruimschoots aan de fokvoorwaarden van alle rasverenigingen,

Waarop zijn de ouders getest, en wat zijn de uitslagen?

zij zijn getest op uiterlijk en gedrag met meer dan uitmuntende resultaten ook voor gezondheidsonderzoeken en HD vrij.

Hoe worden de pups onderzocht en ingeënt?

volledig gevaccineerd/ontwormt met een europees paspoort en stamboom verlaten zij in overleg met de nieuwe eigenaren ons huis.

Vanaf welke leeftijd mogen de pups mee?

Met de leeftijd van 8 weken gaan de pups naar de nieuwe eigenaar

Hoeveel nestjes per jaar?

een nestje per 2 jaar

Waar groeien de pups op?

onze pupjes worden in huis geboren en groeien op onder de best mogelijke omstandigheden met optimale socialisatie.

Uitslagen en stamboom

Deze fokker heeft (nog) geen uitslagen gedeeld met de moderators. Vraag bij je eerste bezoek zelf naar de uitslagen van de tests; een goede fokker biedt die uit zichzelf aan.
Klopt er iets niet aan deze vermelding? Meld het de moderators
^