Van Sapho's Hoeve

Boxer·Leke
Foto van Van Sapho's Hoeve Foto 2 van Van Sapho's Hoeve Foto 3 van Van Sapho's Hoeve Foto 4 van Van Sapho's Hoeve
Niet gekeurd door de HondenPage. Dat zegt niet dat dit geen goede fokker is: wij hebben te weinig informatie. Vraag zelf naar de uitslagen van de tests, de stamboom, het lidmaatschap van de rasvereniging en de medische gegevens van de pups. Over het keurmerk

Over de kennel

Onze Boxers zijn bekend en verspreid over heel de wereld. Australië, Indonesië, Israël,.... zijn geen uitzonderingen. Ze worden aangekocht om in hun land hoog te presteren of om mee te fokken. We kunnen het dus niet permitteren om zomaar 2 honden te combineren. Er wordt altijd over nagedacht!

Honden met slecht gedrag, slecht uiterlijk en slechte gezondheid wordt er gewoonweg niet mee gefokt !

Pups enkel met stamboom

We doen shows en sport met onze honden op hoog niveau.

Het fokbeleid

Zes vragen die elke fokker op de HondenPage beantwoordt.
Met welke honden wordt gefokt, en hoe oud zijn ze?

max 6 jaar

Waarop zijn de ouders getest, en wat zijn de uitslagen?

HD
Spondylose
Hart
DNA

Hoe worden de pups onderzocht en ingeënt?

Hartgeruis
Teelballen al dan niet
liesbreuken
opgezette lymfeknopen

Puppyvaccin en registratie op een leeftijd van 7 weken

Vanaf welke leeftijd mogen de pups mee?

Ten vroegste 8 weken

Hoeveel nestjes per jaar?

afhankelijk van of de teef effectief loops wordt of opneemt, de leeftijd, weet je nooit dus

Waar groeien de pups op?

Hier :-)

Huiselijke opvoeding,
verschillende dieren gewoon zoals paarden, schapen,kippen, ....

Uitslagen en stamboom

Deze fokker heeft (nog) geen uitslagen gedeeld met de moderators. Vraag bij je eerste bezoek zelf naar de uitslagen van de tests; een goede fokker biedt die uit zichzelf aan.
Klopt er iets niet aan deze vermelding? Meld het de moderators
^