Foto van Amarantha's Foto 2 van Amarantha's
Niet gekeurd door de HondenPage. Dat zegt niet dat dit geen goede fokker is: wij hebben te weinig informatie. Vraag zelf naar de uitslagen van de tests, de stamboom, het lidmaatschap van de rasvereniging en de medische gegevens van de pups. Over het keurmerk

Over de kennel

Sinds 28 September 2004 bestaat onze kennel. Als grote fan en kleine fokker van dit geweldige ras. Wij fokken af en toe een nestje volgens de regels van de Raad van Beheer en de rasvereniging en hierbij staan gezondheid en karakter bij ons voorop. Uiteraard letten we daarbij ook op het uiterlijk en proberen we zo goed mogelijk aan de ras standaard te voldoen. Onze eigen honden worden getest op erfelijke oogafwijkingen voordat zij worden ingezet voor de fokkerij. Wilt u eens komen kennismaken met ons en onze honden? Maak een afspraak, dan bent u van harte welkom. Ook voor vrijblijvende informatie mag u altijd contact opnemen.

Het fokbeleid

Zes vragen die elke fokker op de HondenPage beantwoordt.
Met welke honden wordt gefokt, en hoe oud zijn ze?

Minimaal 24 maanden, en maximaal 4 nestjes. Soms zelfs niet eens. Fokken is geen moeten voor ons.

Waarop zijn de ouders getest, en wat zijn de uitslagen?

Wij testen zoiezo op erfelijke oogafwijkingen. Tot nu toe hebben wij 1 hond gehad met een negatieve uitslag. Alle uitslagen van onze honden staan vermeld op hun eigen pagina op onze website.

Hoe worden de pups onderzocht en ingeënt?

Onze pups worden nagekeken en ingeënt door onze dierenarts. Afhankelijk van de leeftijd waarop zij naar hun nieuwe baasje vertrekken hebben zij 1 a 2 inentingen gehad. Daarnaast worden zij 4 maal ontwormd en krijgen ze een DNA profiel van de Raad van Beheer.

Vanaf welke leeftijd mogen de pups mee?

Pups blijven minimaal 8 weken bij ons. Soms vinden wij dat een nest e/o pup langen moet blijven dan gaan ze later weg.

Hoeveel nestjes per jaar?

1 a 2. Soms niet eens elk jaar.

Waar groeien de pups op?

Uiteraard groeien onze pups gewoon op in huis bij ons en onze kinderen. Ze maken alles mee wat er gebeurd in en rondom ons gezin. Ook laten we ze al kennismaken met de wijde wereld (voor zover dit gaat zonder alle benodigde entingen), beginnen we met de zindelijkheidstraining en beginnen we ook met het leren wennen aan borstelen, kammen etc.

Uitslagen en stamboom

Deze fokker heeft (nog) geen uitslagen gedeeld met de moderators. Vraag bij je eerste bezoek zelf naar de uitslagen van de tests; een goede fokker biedt die uit zichzelf aan.
Klopt er iets niet aan deze vermelding? Meld het de moderators
^