Wij zijn reeds 30 jaar fokker van dit prachtig ras.
Fokken uitsluitend met stamboom van de raad van beheer in Amsterdam en volgend de regels van de rasvereniging de nederlandse Westie Club.
Tevens ontvangt u een verkoopovereenkomst opgemaakt door westieclub nederland.
Gezondheid, Karakter en schoonheid is onze prerioteit.
Volg ons op FACEBOOK onder:
Jo en Maria Claassens.
Voor de laatste informatie.
Wij fokken uitsluitend met gezonde dieren welke nooit medicijnen hebben gehad.
De ouderdieren waarmee wij fokken hebben allemaal een zeer uitgebreide gezondheids onderzoek ondergaan.
zie op onze website voor de uitslagen.
Onze pups worden uiteraard aan een zeer strenge controle beurt door onze dierenarts onderworpen.
Alle puppies zoals de ouderdieren krijgen de meest uitgebreide inentingen die er maar bestaan voor de beste bescherming.
Onze puppies mogen op zijn vroegst bij 9 weken oud naar hun nieuwe baasjes toe nadat ze bij de dierenarts zijn geweest voor een zeer uitgebreide gezondheids keuring ,4 x ontwormd zijn en grotendeels zindelijk zijn gemaakt.
Socializering gebeurt bij ons in onze woonkamer tot 5 weken oud en daarna in onze leefkeuken.
Wij fokken uitsluitend op aanvraag en men moet zich dan ook eerst bij ons aan melden waarna een persoonlijk gesprek volgt.
Onze puppies worden bij ons in de woonkamer geboren en verblijven daar tot een l;eeftijd van 5 weken.
Vanaf 5 weken komen ze bij ons in onze leefkeuken tot ze naar hun nieuw baasje bij 9 weken gaan.