Old Englisch Mastiff kennel
Nieuwsgierig ? Bezoek onze website voor alle informatie over deze grote zachtaardige knuffelberen.
De old english mastiff is een geweldig ras wat zich heel goed aanpast aan een gezinsleven. Dit ras kan heel erg goed met andere huisdieren. Wij fokken vanaf de leeftijd 2,5 jaar omdat dan dit ras pas uitgegroeid is. Wij fokken puur op gezondheid en karakter.
De ouders zijn getest op HD (heupen) / ED (ellenbogen)/ en Pra (ogentest). Onze honden zijn allenmaal goedgekeurd voor de fok. Als de testen niet goed zijn fokken wij beslist niet met deze hond.
Vanaf dag 1 komt de dierenarts langs voor nestcontrole. Hierbij worden alle reflexen gecontroleerd en open gehemelte.Met 6 weken krijgen ze de eerste enting en met 2,4,6 en 8 weken krijgen ze een wormenkuur. Daarnaast groeien onze pups in de huiskamer op in het bijzijn van alle geluiden , kinderen en andere huisdieren.
Vanaf 8 weken.
1 nest per jaar wij zorgen voor genoeg rust en de gezondheid van de teef.
De pups groeien in huis op zodat ze gewend raken aan alle huiselijke geluiden. Want wij vinden dat de socialisatie al in het nest begint.