In het forum
Onderwerpen waarin TanjaWDD schreef
Rashonden · laatste reactie van Depauw vincent · 15 okt 2015
Pagina 1 2
44
Alle onderwerpen van TanjaWDD ›
ToetieeeKaya 5enhalve maandMooie KayaKaya heeft het zo warm dat ze er maar bij gaat liggen…KayaKaya...ons nieuwe puppymeisje
Alle 150 foto’s van TanjaWDD ›

Log in om een krabbel achter te laten.

Diablo & Maya · 21 aug 2011

Ja Chief redelijk ondeugend op het moment, en ook word hij wel steeds knuffeliger hoor. En grommen doet hij eigenlijk niet meer, voorheen wel. Ook laat hij zich al makkelijker aaien door vreemden en blaft en gromt al stukken minder. Maarja het blijft een Rottweiler en als ik alleen met hem loop 's avonds en we komen dronken mensen tegen laat hij zich wel even horen als ze te dicht bij komen. Voel me wel veilig met hem haha. Groetjes Tamara!

Diablo & Maya · 28 apr 2011

Oh geeft niet hoor. Heb ook niet altijd tijd om HP in de gaten te houden. Chief word zondag 14 weken. Gaat hard joh, en zeker heeft hij een eigenwilletje. Soms een beetje te volhoudend, maar dat geeft ook wel weer een uitdaging voor ons. Ben helemaal happy met mijn eerste echt eigen rottweiler, ben helemaal verliefd op hem. Liefs Tamara, Diablo & Chief.

Diablo & Maya · 31 mrt 2011

Gefeliciteerd met jullie nieuwe rottweilertje! Die van ons word morgen 10 weken. Dat je er maar heel veel plezier mee mag hebben.

Marian&Hans · 16 mrt 2011

Hoi Tanja We hebben de moeilijke beslissing al genomen Zometeen komt de DA en wordt Rocky ingeslapen Bedankt voor je krabbel Gr Marian&Rocky

Jane en Boris · 22 feb 2011

Heel veel sterkte met het verlies van Luna! wat een prachtige mooie foto van Luna.

Alle krabbels ›
^