Delen

- facebook

- twitter

Lizzy (Gast)

Wij hebben op 31 december onze labradoodle opgehaald, ze kwam denk ik van dezelfde fokker af. Het was in ieders geval ook in Erp. Alle pups zaten inderdaad in de schuur en in het hok lag stro. Het was er allemaal heel schoon. De mensen waren aardig. De pups waren niet gesocialiseerd, waren nog nooit uit het hok geweest. Toen we het teefje ophaalde was ze al 12 weken. Het is een hardstikke vriendelijk teefje. Was binnen 3 weken zindelijk. Is zeer sociaal naar andere honden, kinderen of volwassenen.
De pup had al 2 inentingen gehad, was gechipt. Alles was prima in orde. Onze dierenarts zei dat ze er gezond uitzag. We hebben verder geen problemen met haar gehad. Inmiddels is ze 16 weken en het gaat super.

Kortom: in Erp kan je rustig een puppie kopen. En nog even tegen diegene die labradoodles fokt en zegt tegen een toekomstige eigenaar, " Jij komt niet in aanmerking voor een Pup" dan kun je je afvragen waar je mee bezig bent.
Home | Registreren |