Is dit mogelijk?
19 reacties
Hallo,
Nou zitten mijn buurvrouw en ik met een vraag.
Wij laten bijna elke dag gezamelijk onze honden uit in een gigantisch super groot weiland waar ze heerlijk kunnen hollen. Nou is het zo ik heb 2 ongeholpen reutjes & de buuf heeft 2 ongeholpen teefjes. Nou is het geval dus dat Rufo & de buuf haar Bulldog heerlijk aan het hollen en rennen zijn en opeens zijn ze verdwenen in het lange gras dus wij naar hun toe rennen en toen zat Rufo bovenop de Bulldog van de buuf. Nou is het volgens mij echt een fractie van een seconde geweest en waren we er na ons idee op tijd bij, alleen is het mogelijk dat een teefje van zo'n "snelle actie" drachtig kan worden?
Dit onderwerp staat op slot
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Is dit mogelijk?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Als die teef op DA moment loops was, kan het zeker.
Als dat niet het geval is, kan het niet.
Nee ze moet binnen nu en 2 weken loops worden.
Dan kan ruikt ze voor de reu al wel lekker.
Maar als ze niet loops zijn, wordt ze niet drachtig van deze dekking.
Dank je voor je reactie! Dat stelt mij in iedergeval al gerust haha.
Dat weet ik niet, sorry.
Maar ik begrijp dat je het dus niet wil of wel?
Hou het dan wel in de gaten, want als de teef loops moet worden, wordt dot gedrag alleen maar erger.
Louise & Body
Dat weet ik niet, sorry.
Maar ik begrijp dat je het dus niet wil of wel?
Nee dat zien we alle 2 niet zo zitten eerlijk gezegd.
Veronique, Hugo & Jay-Dee
Hou het dan wel in de gaten, want als de teef loops moet worden, wordt dot gedrag alleen maar erger.
Ja in de gaten houden doen we het zeker!
Dank je wel Veronique
Mocht het wel raak zijn wat me onwaarschijnlijk lijkt dan meld ik het wel
"
Ja in de gaten houden doen we het zeker! "
Haha ik snap het ook wel hoor!
ik bedoelde op je antwoord van mijn vraag;
Snap ik.
" ik bedoelde op je antwoord van mijn vraag;
Snap ik. "
Ja begreep het al haha.
Als ze nog niet loops is kan dat zeker niet.
ik hoorde pas dat er ook voor honden een morning- after pil is. is dat mischien nog een idee.
" ik hoorde pas dat er ook voor honden een morning- after pil is. is dat mischien nog een idee. "
Dit heeft geen nut als de teef niet loops is.
ik zou het niet precies weten maar volgens mij moeten honden een tijdje ''vast'' zitten voor dat de dekking goed is gebeurt... toch? en over de loopsheid weet ik niet veel..
groetjes!
" ik zou het niet precies weten maar volgens mij moeten honden een tijdje ''vast'' zitten voor dat de dekking goed is gebeurt... toch? en over de loopsheid weet ik niet veel..
groetjes! "
Nee dit klopt niet!
Ook zonder vast zitten kan een hond gedekt zijn!
Dit onderwerp staat op slot
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Is dit mogelijk?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
De HondenPage maakt gebruik van cookies.
Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info /
verbergen en toestaan
^