Op deze pagina

- Ts reacties


Hondenforum Bench - nu het warmer wordt

HondenForum > Verzorging > Bench - nu het warmer wordt

honden page profiel CarolaCarola

honden foto van Carola
Hoi allemaal,

Lizzy ligt al sinds het begin (oktober) prinsheerlijk in haar benchje op een dik ganzendons kussen met prachtig overtrek (verwend....welnee!!! ;-))

Over de bench had ik vanaf het begin een zwarte fleece deken zodat het een lekker holletje is. Ze is er ook superblij mee.

Maar goed, het wordt nu warmer en ik kan mij zo voorstellen dat dat niet echt lekker ligt (ik bedoel; wij krijgen het al warm nu al 's nachts!).

Enig idee wat een goede oplossing hiervoor zou zijn?

Groetjes!

honden page profiel Jannie SchrijverJannie Schrijver 3 doggies

honden foto van Jannie Schrijver
Je kan het kussen ( hier ligt de pup op een kapok kussen hoor ;-) ) vervangen voor een lekker vetbed. Of een bedje met zo'n opstaande rand. Bomber bed oid.
En die zwarte deken vervangen voor een laken....

honden page profiel Samantha & SyndiSamantha & Syndi 3 doggies

honden foto van Samantha & Syndi
Je hebt ook waterbedden, ik weet niet of dit koeler is maar misschien hebben mensen van hier zo'n waterbed?

honden page profiel Caitlin & Bijou † Caitlin & Bijou † goedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Caitlin & Bijou †
Een koelmat? Vooral katoenen stoffen nemen die niet heet zijn..

Tenzij je hond van warmte houd, Bijou ligt met 25 graden alsnog graag onder een dekentje O-)

honden page profiel Sam & AB's.Sam & AB's. 3 doggies

honden foto van Sam & AB's.
Gaat het deurtje dicht?

Zo niet dan kun je het je hond gewoon zelf laten bepalen. Flex mag in de zomer liggen waar hij wilt, meestal is dat op de tocht midden in de woonkamer haha.

honden page profiel CarolaCarola

honden foto van Carola
Ja deurtje gaat (nog wel) dicht. Lizzy is 7 maanden dus ik vertrouw haar nog niet helemaal :-)

Ja ik wilde nou ook weer niet alleen een handdoekje op de grond van de bench doen. Helemaal zo plat...vond ik zo zielig ;-)

ok katoen dus!

En die waterbedjes...is dat weer niet TE koud voor de hele nacht?

honden page profiel Samantha & SyndiSamantha & Syndi 3 doggies

honden foto van Samantha & Syndi
Nou, die waterbedjes die ik heb gezien zijn niet zo heel groot. Ik weet niet hoe groot haar bench is maar misschien kan je ernaast nog een kussen/dekentje leggen.

honden page profiel Helene LindemansHelene Lindemans 3 doggies

honden foto van Helene Lindemans
Carola, zo,n koeltemat hoef je niet voor de nacht in de bench te doen ,zo heel erg warm word het ook niet s,nachts.De koeltemat is meer voor op de dag als het heel erg warm is dan vind de hond het wel fijn om op of tegenaan te gaan liggen.

honden page profiel willemijn, baasje van bamse. willemijn, baasje van bamse. 3 doggies

honden foto van willemijn, baasje van bamse.
droogloopmat ? en een koel laken over de bench ? :-D

het is lente, en het wordt zomer, de hond niet verwennen met vetbedden en dekens . nergens voor nodig.

het is snachts niet koud meer voor je hond. :-D

honden page profiel corrie koopmancorrie koopman 3 doggies

honden foto van corrie koopman
Isa en Bowie liggen altijd op het kussen zomer en winter.

honden page profiel JonneJonne 3 doggies

honden foto van Jonne
Kiki heeft nogal een grote bench en toen ze nog niet echt los kon snachts, deden we de ene kant een vetbedje en de andere kant gewoon kaal. Zo kon ze kiezen. Nu ligt er een lekker matje in haar bench en staat het deurtje altijd open dus kan ze altijd kiezen. Toch ligt ze erg vaak in de bench :-)

honden page profiel sammysammy 3 doggies

honden foto van sammy
Willemijn heeft gelijk Sammy gaat zelf al op een droogloopmat liggen

honden page profiel Jacqueline, Jackie en JoyJacqueline, Jackie en Joy 3 doggies

honden foto van Jacqueline, Jackie en Joy
Ik heb een gewoon hondenkussen in de bench van kunstleder en daaroverheen een soort fleece deken.
Blijft gewoon liggen al is het 40 graden bij wijze van.

honden page profiel Vera en de max !Vera en de max ! 3 doggies

honden foto van Vera en de max !

Hier hebben ze een vetbedje in de bench,juist goed nu,niet te warm niet te koud :-D :-D :-D

honden page profiel Annelies met  Luka en CeasarAnnelies met Luka en Ceasar 3 doggies

honden foto van Annelies met  Luka en Ceasar
Hier ligt een schapenvacht in de bench van Ceasar, maar aangezien Luka er ook in kruipt, ligt de vacht in een hoekje en de honden over elkaar :-)

honden page profiel liesbethliesbeth 3 doggies

honden foto van liesbeth
Hier ligt in de winter in de bench een matras met een dik kleed erover heen voor de warmte.
In de zomer word het dikke kleed vervangen voor een katoenen hoeslaken...en dat vinden ze heerlijk!! ;-)

honden page profiel marionmarion 3 doggies

honden foto van marion
wij hebben een nylon bench dus daar hoeft geen deken of wat ook overheen en erin ligt een vachtje en als ze het warm krijgt haalt ze het zelf opzij en gaat op de plank liggen

honden page profiel Jannie SchrijverJannie Schrijver 3 doggies

honden foto van Jannie Schrijver
Wat zo grappig is hier dat als je een antwoord geeft je het naderhand nog een paar keer voorbij ziet komen....

honden page profiel KeesKees 3 doggies

honden foto van Kees
Wij hebben een Doggy Bagg X-treme en een Doggy Duvet X-treme, liggen lekker zacht, niet te warm en ook goed tegen vlooien.
Als je bang bent dat ze het te koud krijgt, leg je er toch gewoon een los dekentje bij, kan ze dan zelf een holletje van maken!

Anoniem (Gast)

Kijk is op de site van Hondenverkoeling (.nl, kan het niet plaatsen, omdat ik geen lid ben).
Hier hebben ze echt goede koelmatten.

En anders sowieso gewoon een simpel, maar lekker dik en zacht vetbed halen, is soweso al minder warm.
Of helemaal ideaal is bijv. een Doggy Bench X-treme (zwart of camouflage) van het merk Doggy Bagg.
Heeft namelijk een glad oppervlak en is dus ook niet zo warm.

honden page profiel Hondenfan MexxHondenfan Mexxgoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Hondenfan Mexx
De bodem van de bench is al heerlijk koel :-D
Dus ik zou een dubbelgevouwen fleece kleed aan 1 kant leggen dan kan ze als ze het warm krijgt op de koele bodem liggen

honden page profiel CarolaCarola

honden foto van Carola
Dank jullie allemaal voor de antwoorden. Goede tips allemaal :-)

Ik had nog geen tijd gehad om het kussen te vervangen. Had inmiddels wel de fleecedeken over de bench te vervangen door een dun lakentje. Maar goed, vannacht dus begon ze te blaffen. We dachten dat ze moest plassen, dus bench open en HUP mevrouw ging plat op de grond liggen. Ze had het natuurlijk snikheet ('t arme schaap :'( )

Toen heb ik het kussen er maar helemaal uitgehaald en een handdoekje (bij tijdelijk gebrek aan beter) erin gelegd. Ze heeft geslapen tot vanmorgen vroeg :-)

Ik zal deze week wel een koelmatje en een doggy bag aanschaffen. Vind het toch een beetje zielig (ligt aan mij hoor!) als ze helemaal plat op de grond van de bench moet liggen.

honden page profiel KeesKees

honden foto van Kees
Zo'n doggy bag is ook beter dan de grond! Ze krijgen namelijk net als wij met een matras hebben wel goede steun en het voorkomt dus stijfheid enzo.
Wat mij betreft goede keuze dus! :-D

Home | Registreren |